audiobook - Mąż potrzebny na już - Małgorzata Falkowska

Mąż potrzebny na już
Audiobook w pliku

 

Małgorzata Falkowska

 

JOANNA DOMAŃSKA

 

StoryBox

 

11 godz. 17 min.

 

621 MB

 

27,95 zł

27,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Mąż potrzebny na już

  Mąż potrzebny na już

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2017
  ISBN: 978-83-7927-792-6
  Producent: Storybox

  Lekka komedia z nutą romantyzmu o sześciu przyjaciółkach z dzieciństwa, które mimo różnych zawodów i zainteresowań wspierają się w ważnych momentach życia. 28-letnie singielki, dzielące swoje sekrety od czasów podstawówki, kłócą się o wszystko, ale kibicują Bernadecie w realizacji ambitnego planu. Tradycyjna zabawa w postanowienia noworoczne staje się dla niej początkiem trudnej drogi w poszukiwaniu męża. Jej perypetie ukazują, jak ciężko w XXI wieku znaleźć idealnego kandydata, mimo wielu możliwości, jakie daje nam świat. Bernadeta w każdym napotkanym mężczyźnie widzi przyszłego męża, ale kolejne związki przynoszą rozczarowania.

  Dalsze losy Bernadety i jej zwariowanych przyjaciółek w powieści Gorzej być (nie) może!

  Lekka i zabawna komedia pomyłek o tym, jak znaleźć męża i nie zwariować! Nie tylko dla singli! Przy jej lekturze będziecie się świetnie bawić! Polecam serdecznie.

  Marika Bruch, blogerka – instagram.com/polishbooklover

  Czy można znaleźć miłość na zawołanie? A może wystarczy tylko dokładnie rozejrzeć się wokół, bo idealny kandydat jest na wyciągnięcie ręki? Mąż potrzebny na już to kapitalna powieść o poszukiwaniu drugiej połówki, przepełniona humorem i bogata w nieoczekiwane zwroty akcji. Jestem pewna, że będziecie tarzać się ze śmiechu, oczarowani Berką i jej noworocznymi postanowieniami. Gorąco polecam!

  Malwina Latko – malwinaczyta.blogspot

  Podobno znalezienie męża w XXI wieku jest trudniejsze niż wejście na Mount Everest. A jak jest naprawdę? Odpowiedzi szukajcie na kartach tej wspaniałej książki, która nie tylko relaksuje i rozśmiesza, ale także błyskotliwie pokazuje, że czasami wystarczy mieć oczy szeroko otwarte, a nasze szanse na miłość staną się realne. Polecam. Doskonała rozrywka gwarantowana.

  Krystyna Meszka, autorka bloga http://cyrysia.blogspot.com

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: