Zapiski z Annopola

Zapiski z Annopola
Audiobook w pliku

 

Wiesława Bancarzewska

 

Joanna Gajór

 

StoryBox

 

12 godz. 48 min.

 

616 MB

 

27,95 zł

27,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zapiski z Annopola

  Zapiski z Annopola

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7927-534-2
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Storybox

  Anna stara się nie myśleć o współczesnym świecie, który opuściła na dobre. Jej życie jest teraz w Annopolu w latach trzydziestych, u boku ukochanego męża i córeczki Walentynki. Zajmuje się domem, odwiedza przyjaciół, zaczyna robić karierę jako autorka książek dla dzieci. Niespodziewanie dostaje niezwykłą szansę od losu, szansę na odzyskanie rodziny. Już niedługo spotka tatę, ciocię Marysię i babcię Duszkowską. Jedno jednak nie daje jej spokoju – zbliżająca się wojna…
  “Zapiski z Annopola” to porywająca kontynuacja losów Anny Duszkowskiej opisanych przez Wiesławę Ban­carzewską w “Powrocie do Nałęczowa”. Autorka snuje barwną historię o miłości i sile rodzinnych więzi. Sugestywnie kreśli obrazy miast i miasteczek przedwojennej Polski. Przede wszystkim jednak przypomina o wadze międzyludzkich relacji, tęsknocie za ciepłem domowego ogniska, spokojem i prostotą.

  Kto z nas nie chciałby, chociaż na chwilę, przenieść się w czasie. Zobaczyć ponownie bliskich, których już nie ma? Dowiedzieć się, jacy byli, o czym marzyli… Wrócić do dni, kiedy uczucia nazywały się podobnie, ale... smakowały inaczej. Taką podróż funduje nam pani Wiesława Bancarzewska. Dałam się oczarować tej historii.
  Justyna Sieńczyłło o “Powrocie do Nałęczowa”

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: