audiobook - Emocje ZA BARDZO - Jamie Tworkowski

Emocje ZA BARDZO
Audiobook w pliku

 

Jamie Tworkowski

 

Robert Michalak

 

MT Biznes

 

4 godz. 25 min.

 

123 MB

 

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Emocje ZA BARDZO

  Emocje ZA BARDZO

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2017
  ISBN: 978-83-8087-505-0
  Producent: MT Biznes

  Czy wiesz jak to jest czuć ZA BARDZO?
  Postrzegać świat sercem, nie umysłem?
  Walczyć każdego dnia, by negatywne emocje nie wtapiały się w Twój układ nerwowy?
  Nie poddawaj się. Opowieści, które tu poznasz, każdego dnia przypomną Ci, byś tego nie robił!

  W 2006 roku Jamie Tworkowski napisał historię, którą nazwał „To Write Love on Her Arms” (Wypisz miłość na jej ramionach) o pomaganiu przyjaciółce w wydobyciu się z uzależnienia od narkotyków, depresji i samookaleczania. Historia ta była tak piękna, że dała początek organizacji o takiej samej nazwie. Obecnie To Write Love on Her Arms (TWLOHA) jest znanym międzynarodowym liderem w dziedzinie zapobiegania samobójstwom oraz źródłem nadziei i wsparcia dla ludzi na całym świecie.
  Jego książka Emocje ZA BARDZO to celebracja nadziei, pełnego zachwytu zadumania i tego, co znaczy być człowiekiem. Z indywidualnych historii, które dotyczą walki każdego dnia, wiele ludzi czerpie słowa nadziei i wsparcia w momentach straty; większość opowiadań w tej książce zachęca czytelników, by przyznali, że w cierpieniu nie ma nic złego, i poprosili o pomoc.
  Emocje ZA BARDZO to istotny głos płynący od najważniejszych reprezentantów naszego pokolenia.
  ***
  Słyszałem niezliczone historie od ludzi, którzy byli zranieni, samotni, zagubieni, a nawet mieli skłonności samobójcze – oni wszyscy potrafili znaleźć nadzieję w słowach Jamiego.
   - fragment słowa wstępnego napisanego przez Donalda Millera, autora znajdującej się na liście bestsellerów „New York Timesa” książki Scary Close and Blue Like Jazz
  ***
  Bardzo rzadko jestem zainspirowany tym, co przynosi mi życie. Spotkanie z Jamie’em było jednym z takich momentów. Jamie ma olbrzymie serce i kiedy mówi „Wiele dla mnie znaczysz”, wierzysz mu.
   - Alex Morgan, członkini narodowej reprezentacji Stanów Zjednoczonych w koszykówce
  ***
  Jamie Tworkowski jest założycielem organizacji To Write Love on Her Arms, ruchu non profit, który ma na celu pomoc ludziom walczącym z depresją, uzależnieniami, próbami samookaleczenia i myślami samobójczymi. Większość czasu spędza w drodze, opowiadając inspirujące historie i dodając sił ludziom na uczelniach oraz podczas koncertów i festiwali muzycznych. Jamie udzielał wywiadów NBC Nightly News, CBS Sunday Morning i magazynowi „Rolling Stone”. Jest szczęśliwym wujkiem i mieszka w Melbourne na Florydzie.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: