audiobook - Sankofa. Nie zmarnuj życia - Magdalena Pajkowska, Tomasz Gaj

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Audiobook w pliku

 

Magdalena Pajkowska, Tomasz Gaj

 

Magdalena Pajkowska

 

W drodze

 

8 godz. 7 min.

 

225 MB

 

39,99 zł

39,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Sankofa. Nie zmarnuj życia

  Sankofa. Nie zmarnuj życia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-7906-249-2
  Wydawca: W drodze

  Nagroda Czytelników w plebiscycie granice.pl – najlepsza książka psychologiczna w kategorii „Drogowskazy” (jesień 2017)

  Nagroda jury portalu granice.pl - Najlepsza książka katolicka 2017/2018

  Tytułowa Sankofa to aforyzm z Afryki, który oznacza mitycznego ptaka patrzącego w przeszłość, po to, żeby ją zrozumieć i ruszyć ku przyszłości. Warto przypomnieć sobie, skąd idziemy, kto nam towarzyszył, czego dokonaliśmy, a co nam nie wyszło. Dzięki temu możemy w pełni przeżywać teraźniejszość i z nadzieją odkrywać przyszłość.

  Książka jest rozmową… o życiu, a proste pytania i proste odpowiedzi ułożyły się autorom w opowieść o tym, jak go nie zmarnować. Skomplikowany świat „ja”, uczucia, powołanie, duchowość, miłość, poczucie winy, komunikacja, konflikt i psychoterapia to kolejne punkty na mapie tej wędrówki.

  Dzięki wielości form ta książka jest kolorowa. Autorzy odwołują się w niej do swoich przeżyć i osobistych historii, a rysunki, krótkie opowieści i maile wprowadzają w kolejne rozdziały. Czasem opowiadają również… bajki. Ta różnobarwność bierze się też stąd, że rozmowa toczy się między zakonnikiem i księdzem a żoną i mamą. On żyje w klasztorze, ona w rodzinie. On interesuje się psychologią, a ona literaturą. Mają jednak wiele wspólnego – fascynację wiarą, ciekawość świata, pasję uczenia. Nade wszystko jednak – lubią rozmawiać.

  13 innych audiobooków w tej samej kategorii: