Piekło jest we mnie

Piekło jest we mnie
Audiobook w pliku

 

Joe Alex

 

Zbigniew Moskal

 

StoryBox

 

5 godz. 21 min.

 

147 MB

 

17,95 zł

17,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Piekło jest we mnie

  Piekło jest we mnie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-62121-25-0
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Powieść „ Piekło jest we mnie”, która ukazuje się w formie audiobooka w interpretacji Zbigniewa Moskala, jest jednym z kryminałów traktujących o przygodach Joe’go Alexa, autora powieści kryminalnych, detektywa-amatora, który całkiem dobrze sobie radzi z rozwiązywaniem trudnych spraw. Joe Alex to także przyjaciel pewnego inspektora policji ze Scotland Yardu – Benjamina Parkera, któremu pomaga rozwiązywać zawiłe zagadki.

  W „Piekło jest we mnie” słuchacze audiobooka  staną przed kolejną kryminalną zagadką. Tym razem morderca jest na wyciągnięcie ręki – i to dosłownie… Zbrodni dokonano na pokładzie samolotu, którym podróżuje Alex. Sprawę komplikuje fakt, że do morderstwa doszło w chwili, gdy pozostali pasażerowie feralnego lotu pogrążeni byli we śnie, nie ma zatem szans na znalezienie choćby jednego świadka. Świadomość, że obecny na pokładzie morderca z pewnością nie ucieknie, nie przynosi ulgi, wręcz przeciwnie – sprawia, że atmosfera wśród pasażerów staje się coraz bardziej napięta. Alex rozpoczyna śledztwo ze świadomością, że każda z obecnych na pokładzie osób mogła dokonać przerażającej zbrodni. Nie jest to zadanie łatwe, tym bardziej, że pisarz ma wyrzuty sumienia, bo siedzący obok niego Knox starał się go ostrzec przed jednym z pasażerów, który jego zdaniem mógł być szczególnie niebezpieczny. Czy Alex znajdzie wyjście z sytuacji? Przekonać się można, słuchając „Piekło jest we mnie” w wersji audio.

  Maciej Słomczyński (1922-1998) - pseud. Joe Alex. Wybitny tłumacz literatury anglosaskiej, wzbogacił kulturę polską o znakomite przekłady wszystkich dzieł Williama Shakespeare`a, jak też innych arcydzieł, przykładowo "Ulissesa" Jamesa Joyce`a i "Raju utraconego" Johna Miltona. Autor przełożonych na kilkanaście języków kryminałów, między innymi „Powiem wam jak zginął”, „Śmierć mówi w moim imieniu”, „Jesteś tylko diabłem”, „Cichym ścigałam go lotem”, „Zmącony spokój Pani Labiryntu”, „Gdzie przykazań brak dziesięciu”, „Piekło jest we mnie”, „Cicha jak ostatnie tchnienie”, których łączny nakład osiągnął kilka milionów egzemplarzy.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: