audiobook - Roztopy - Jędrzej Pasierski

Roztopy
Audiobook w pliku

 

Jędrzej Pasierski

 

Janusz Zadura

 

Aleksandria

 

10 godz. 53 min.

 

299 MB

 

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Roztopy

  Roztopy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-6615-535-0
  Wydawca: Aleksandria

  Po świetnie przyjętym debiutanckim Domu bez klamek Jędrzej Pasierski powraca z kolejną książką o Ninie Warwiłow.

  Gdy po wczesnej zimie do Bukowców, małej wsi w Beskidzie Niskim, przychodzą roztopy, policja znajduje w lesie zwłoki. Kim jest ofiara i jaki związek ma brutalne zabójstwo z Joanną Pascho, warszawską lekarką, która niedawno przeprowadziła się w góry? Odpowiedzi na te pytania szuka Nina Warwiłow, szykująca się do powrotu do pracy śledczej po długiej przerwie. Żeby rozwiązać zagadkę zbrodni, będzie musiała odkryć sięgające głęboko w przeszłość mroczne sekrety beskidzkiej wioski.

  W tej powieści jest wszystko, czego czytelnik może oczekiwać: mocna intryga, świetnie zarysowane postacie, zbrodnia i policjantka, która nie odpuszcza. Pasierski wydał dopiero drugą książkę, ale już stał się jednym z moich ulubionych autorów kryminałów.

  – Wojciech Chmielarz

  „Roztopy” to zręczne połączenie klasycznej zagadki z twistem, akcji, a także odrobiny westernu i powieści grozy. Polecam, bo to nowy głos polskiego kryminału, a fabuła wciąga jak bagno (po roztopach oczywiście) – przeczytałam w dwa dni i już czekam na dalsze części cyklu.

  – Anna Kańtoch

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: