Przestępstwo

Przestępstwo
Audiobook w pliku

 

Ferdinand von Schirach

 

Roch Siemianowski

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

5 godz. 22 min.

 

148 MB

 

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przestępstwo

  Przestępstwo

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:
  978-83-7878-164-6
  format: 12,5 x 14

  Producent: Biblioteka Akustyczna

  "Przestępstwo" Ferdinanda Von Schiracha to w Niemczech jedna z najgłośniejszych książek ostatnich lat i sensacyjny bestseller, który rozszedł się w 500 000 egzemplarzy. Prawa do tego tytułu kupiło kilkudziesięciu wydawców z całego świata.

  Bohaterami jedenastu krótkich opowiadań są zabójcy, prostytutki, dilerzy i szaleńcy, a także zwykli ludzie, którzy weszli w konflikt z prawem. Von Schirach historiom kryminalnym nadał formę przypowieści, traktujących o kondycji ludzkiej, o cienkiej granicy między wielkością a upadkiem, o względności takich pojęć jak wina, sprawiedliwość czy prawo. Autor pokazuje świat wymykający się jednoznacznym ocenom, zmuszający do weryfikacji niepodważalnych, wydawałoby się, przekonań i sądów.

  "Przestępstwo" Ferdinanda von Schiracha to w Niemczech jedna z najgłośniejszych książek ostatnich lat, sensacyjny bestseller, do którego prawa kupiło kilkudziesięciu wydawców z całego świata.

  Ferdinand von Schirach (ur. 1964 w Monachium) – prawnik i pisarz. Studiował w Bonn, odbył praktykę w Koloniii, specjalizuje się w prawie karnym. Od 1994 roku mieszka i pracuje w Berlinie, zasłynął jako obrońca w głośnym procesie Güntera Schabowskiego, prominentnego enerdowskiego polityka.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: