Credo t. 2

Credo t. 2
Audiobook w pliku

 

Ks. Michał Olszewski SCJ

 

Ks. Michał Olszewski SCJ

 

RTCK

 

1 godz. 15 min.

 

34 MB

 

27,00 zł

27,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Credo t. 2

  Credo t. 2

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-8393527-79-3

  format: 19,0 x 13,5 cm
  Producent: M.O.R. Enterprise

  „Wierzę w jednego Boga…” – to nasze wyznanie wiary. Deklaracja wartości, do których się odnosimy w życiu codziennym. Trylogia CREDO to spotkania z Żywymi Postaciami obecnymi w wyznaniu wiary. To porywająca historia wcielenia Boga, Jego niezwykłej Matki, świętych, Kościoła oraz działającego poza wszelkimi schematami Ducha Świętego.

  Ks. Michał Olszewski SCJ przybliża ten świat w sposób prosty, dynamiczny i niezwykle obrazowy, pozwalając zrozumieć głębię słów, które czasami powtarzamy bezrefleksyjnie. Liczne przykłady i historie, także te z posługi ks. Michała jako egzorcysty, żywo oddają siłę i moc Credo. I tom wprowadził nas w temat Roku Wiary, poruszył kwestię „wierzę” w stosunku do Boga Ojca i Jezusa Chrystusa oraz zaakcentował istnienie tajemniczej cechy każdego człowieka – „Capax Dei”.

  II tom Credo stawia nas przed obliczem Boga, zakochanego w człowieku Króla Wszechświatów, Który staje się człowiekiem zrodzonym z Niepokalanie Poczętej Dziewicy i sam siebie wydaje na śmierć, aby w ten sposób odkupić człowieka – Jego największą pasję.

  W każdej tomie znajdują się trzy konferencje wraz ze słowem wstępu od autora i niepublikowanym nigdzie indziej zdjęciami. W trwającym Roku Wiary seria ta ma tym głębszy sens, że dla wszystkich wierzących w Chrystusa jest to czas refleksji nad sensem wiary w życiu swoim i wspólnoty Kościoła.

  Czy wiesz, w co wierzysz?

  Ks. Michał Olszewski SCJ – ewangelizator, spowiednik osób zniewolonych, publikuje książki (m.in. Jezus chodzi po Krakowie, Żyć w Duchu Świętym), głosi rekolekcje, wśród nich Ciemne noce Nikodema oraz firmowane przez wydawnictwo MO-REcords rekolekcje oparte na utworach Arkadio.
  Jest redaktorem naczelnym portalu ewangelizacyjnego profeto.pl. W jego posłudze widać autentyczną radość i wielką miłość do Boga i człowieka. Służył bezdomnym i kobietom ulicy. Jest jednym z najmłodszych w Polsce egzorcystów. Obdarzony charyzmatami, dzieli się nimi z ludźmi w Polsce, Europie iStanach Zjednoczonych.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: