Słońce Twojego sekretu

Słońce Twojego sekretu
Audiobook w pliku

 

Fabian Błaszkiewicz SJ

 

Fabian Błaszkiewicz SJ

 

RTCK

 

2 godz. 26 min.

 

67 MB

 

28,00 zł

28,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Słońce Twojego sekretu

  Słońce Twojego sekretu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 •  

  Słońce Twojego Sekretu”, cykl kazań ojca Fabiana Błaszkiewicza, autora takich pozycji jak „Przyczajony Chrystus”, „Ukryty Bóg”, „Źródło prawdziwej siły”, „W imię Jezusa możesz wszystko” „Jestem legendą” oraz „Snajper uwodziciel”, ukazuje się jako audiobook.

  Słońce Twojego Sekretu. 7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości.

  Autor bestsellerowych audiobooków i książek zwraca się tylko do dorosłych kobiet w przekazie, który każdej z nich pomoże być wyjątkową.

  W eseju i nagraniu dowiadujemy się, jak zbudować trwałą i zdrową relację, jak zdobywać mężczyznę i jak pozwolić mu dojrzeć, jak utrzymać zainteresowanie mężczyzny przez wiele lat.

  Autor mówi także o wyjątkowości kobiet i o emocjonalnych źródłach urody.

  Małgorzata Kożuchowska:

  "Kobiety są wyjątkowe. To wiadomo. Ale co zrobić, żeby dostrzegli to ci, na których zależy nam najbardziej? Skąd bije źródło naszego prawdziwego światła, wobec którego mężczyzna nie może pozostać obojętnym? Barwne i ekspresyjne wykłady

  Ojca Fabiana prowadzą do zaskakujących refleksji. Zapnijcie pasy, bo to będzie niezła jazda..."

  Fabian Błaszkiewicz – jezuita, mówca motywacyjny, charyzmatyczny przewodnik po świecie Pisma Świętego, które ma znaczenie w Twoim życiu. Autor bestsellerowych audiobooków i książek (pierwsze, drugie i czwarte miejsce w sprzedaży portalu audiobook.pl). Prowadzi blog Droga Gwałtownika. Jego nauczanie skłania do przemyślenia celu życia, pomaga osiągać sukcesy i brać przykład z postaci, które – jak Józef egipski – przekuły porażki w zwycięstwo.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: