Jestem legendą - Ty jesteś zmianą

Jestem legendą - Ty jesteś zmianą
Audiobook w pliku

 

Fabian Błaszkiewicz SJ

 

Fabian Błaszkiewicz SJ

 

RTCK

 

2 godz. 20 min.

 

62 MB

 

26,10 zł

26,10 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jestem legendą - Ty jesteś zmianą

  Jestem legendą - Ty jesteś zmianą

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  format: 14,0 x 12,5 cm
  Producent: M.O.R. Enterprise

   

  „Ty jesteś zmianą” jest kontynuacją „Jestem legendą – lekcji św. Józefa „egipskiego””. Lekcji kryzysu i zarabiania pieniędzy. Obie płyty odwołują się do historii starotestamentowego Józefa, który sprzedany przez braci do niewoli, pokonuje kolejne kryzysy i wyciąga lekcje, w wyniku których zostaje zarządcą całego Egiptu. U szczytu kariery pokazuje nam również, jak odkryć swoje prawdziwe Imię, uczy przebaczenia i realizując swój motyw życiowy staje się głową całego narodu izraelskiego.

  Czy jesteś zmianą, której oczekuje od Ciebie świat?

  Audiobook „Jestem legendą II – Ty jesteś zmianą” zawiera 5 lekcji Fabiana Błaszkiewicza, opartych na życiu Józefa egipskiego. Na płycie znajduje się także utwór inspirowany postawą Józefa. W okładce – ćwiczenia Autora, które pozwolą lepiej przełożyć sens nauczania na własne życie, oraz proponowana lista inspirujących lektur. Czas: 140 minut, muzyka: Marek „Marol” Gutt-Mostowy, mówi: Fabian Błaszkiewicz, lektor: Artur Bocheński.

   

  Produkcja: Arkadio.
  Pozwól sobie osiągnąć sukces!
  Fabian Błaszkiewicz – jezuita, mówca motywacyjny, charyzmatyczny przewodnik po świecie Pisma Świętego, które ma znaczenie w Twoim życiu. Autor bestsellerowych audiobooków i książek (pierwsze, drugie i czwarte miejsce w sprzedaży portalu audiobook.pl). Prowadzi blog Droga Gwałtownika. Jego nauczanie skłania do przemyślenia celu życia, pomaga osiągać sukcesy i brać przykład z postaci, które – jak Józef egipski – przekuły porażki w zwycięstwo.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: