Angielski do matury. Trening wypowiedzi.

Angielski do matury. Trening wypowiedzi.
Audiobook w pliku

 

DIM

 

1 godz. 15 min.

 

36 MB

 

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Angielski do matury. Trening wypowiedzi.

  Angielski do matury. Trening wypowiedzi.

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • „Trening czyni mistrza!” Kurs Matura ustna. Trening wypowiedzi pomoże ci szybko przygotować się do matury. Kurs na mp3 przypomni najważniejsze zwroty konwersacyjne niezbędne do tworzenia wypowiedzi w zadaniach egzaminacyjnych oraz nauczy, jak wyczerpująco odpowiadać na pytania egzaminatora i poprawnie wykonać wszystkie zadania na maturze ustnej:

  Zadanie 1. Rozmowa z odgrywaniem roli

  Zadanie 2. Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania

  Zadanie 3. Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania

  Aby nabrać pewności i pokonać „barierę w mówieniu”, słuchaj i powtarzaj gotowe zwroty przydatne w rozmowie z egzaminatorem. Nauczysz się płynnie reagować na pytania i polecenia egzaminatora:

  wyrażać opinie, wątpliwości czy preferencje, sugerować, relacjonować wydarzenia, opisywać ilustrację, dokonywać wyboru i wiele innych. W ćwiczeniach oznaczonych jako Trening wypowiedzi będziesz słuchać instrukcji lektora i samodzielnie tworzyć wypowiedzi w zadaniach egzaminacyjnych.

  Po każdym poleceniu usłyszysz przykładową odpowiedź, dzięki czemu od razu się sprawdzisz.

  W kursie mp3 znajdziesz wszystkie zwroty nagrane z tłumaczeniami, polecenia egzaminatora oraz wzory odpowiedzi. W pliku PDF znajduje się pełny tekst kursu, zadania egzaminacyjne z odpowiedziami oraz ilustracje i zdjęcia. Dodatkowo w części Strategie egzaminacyjne zapoznasz się z praktycznymi radami, jak prawidłowo udzielać odpowiedzi podczas egzaminu, na co zwrócić uwagę w konkretnych zadaniach oraz o czym musisz pamiętać, aby twoja odpowiedź została dobrze oceniona przez egzaminatora.

  Aby powtórzyć i rozwinąć słownictwo przydatne na egzaminie, skorzystaj z kursu Angielski na mp3 Konwersacje do matury. Znajdziesz tam wszystkie tematy, które najczęściej występują w zadaniach egzaminacyjnych i utrwalisz materiał przydatny zarówno na maturze ustnej jak i pisemnej.

   Z naszymi kursami matura będzie łatwiejsza i bez stresu.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: