FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 4

FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 4
Audiobook w pliku

 

Patrycja Wojsyk

 

Jarosław Juszkiewicz, Caroline Lebek

 

Cztery Głowy

 

3 godz. 50 min.

 

202 MB

 

15,99 zł

15,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 4

  FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 4

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-8361108-72-6
  format: 14x19 cm
  Producent: Cztery Głowy



   

  Jest to dźwiękowa wersja kursu "FISZKI - Słownictwo" i również składa się z sześciu części (sześciu płyt w formacie mp3), odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (od poziomu podstawowego aż do poziomu biegłości językowej). Każda płyta zawiera około 200 minut nagrań, co łącznie stanowi ponad 20 godzin kontaktu z językiem angielskim.

  Płyta "Słownictwo 4" zawiera 230 minut nagrań - ponad 2200 haseł polskich i angielskich. Ta baza leksykalna przyda się zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka angielskiego, jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy słownictwa.

  FISZKI audio - poziom dla absolutnie początkujących. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki. 

  Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

   kilkadziesiąt minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną brytyjską wymowę  (angielska lektorka – Caroline Lebek – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani) słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 13 jednostkach lekcyjnych, które zagwarantują Państwu płynne wprowadzenie w świat języka obcego (w obrębie każdej jednostki nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek i podstawowych reguł gramatycznych staje się łatwiejsze)

   

  tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło angielskie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy

   

  rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni kompatybilny z tytułem książkowym FISZKI – język angielski – Starter

  Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu podstaw języka angielskiego, to jest to tytuł właśnie dla Państwa! Gwarantujemy że po tym kursie wzrośnie Państwa apetyt na dalszą naukę

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: