Dom na wyrębach

Dom na wyrębach
Audiobook w pliku

 

Stefan Darda

 

Wiktor Zborowski

 

StoryBox

 

12 godz. 2 min.

 

341 MB

 

17,95 zł

17,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dom na wyrębach

  Dom na wyrębach

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN:
  978-83-62121-01-4
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: StoryBox

  Życie Marka Leśniewskiego ulega nagłej dezorganizacji, porzuca on Wrocław, pracę na uczelni i postanawia zamieszkać w starym domu na wschodzie kraju. To co dla niego początkowo wydaje się wybawieniem, zamienia się w koszmar, którego początkiem jest tajemniczy i okryty złą sławą sąsiad. Marek powoli odkrywa tajemnice i sekrety Wyrębów. Literatura w doskonałej interpretacji Wiktora Zborowskiego.

  W 2009 roku książka została nominowana do prestiżowej Nagrody im. Janusza Zajdla przyznawanej przez miłośników fantastyki autorom najlepszych polskich utworów literackich. W roku 2009 "Dom na wyrębach" zdobył podwójny laur w plebiscycie "Najlepsza książka na lato".

   
  Stefan Darda
  urodził się w Tomaszowie Lubelskim. W czasie studiów na UMCS w Lublinie koncertował i nagrywał albumy z folkowym zespołem "Orkiestra świętego Mikołaja". Jego pasją są turystyka i żeglarstwo, zaś poezję i fotografię określa mianem swoich hobby. W roku 2006 rozpoczął pracę nad pierwszym opowiadaniem prozą, które przerodziło się w powieść „Dom na wyrębach”.

  26 innych audiobooków w tej samej kategorii: