Wojownik Trzech Światów, cz. II, Pościg

Wojownik Trzech Światów, cz. II, Pościg
Audiobook w pliku

 

Robert Kościuszko

 

Maciej Orłowski

 

Wydawnictwo Kosciuszko

 

4 godz. 32 min.

 

124 MB

 

17,73 zł

17,73 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wojownik Trzech Światów, cz. II, Pościg

  Wojownik Trzech Światów, cz. II, Pościg

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN:978-83-927925-4-3
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Wydawnictwo Kościuszko

  Druga część przygód Elezara i jego giermków Tomasza i Skinola, walczących w Armii Zwierzchności, trzyma w napięciu do końca. Słuchacze dowiedzą się, czy młodzi wojownicy przejdą ciężką drugą próbę i wrócą do swego świata. Ich niezwykle ważna misja nazwana "Tajemniczym Planem Ostatecznego Uderzenia" ma pokonać samego Lucyfera. Czy tak się stanie? Odpowiedź w pełnym wrażeń audiobooku.

  Robert Kościuszko ma żonę i trzech synów. Uwielbia duże, przyjazne psy. Lubi kierować wielkimi pojazdami; ma prawo jazdy na samochody ciężarowe i traktory. Trenował kiedyś karate, jednak twierdzi, że nic już nie pamięta... no, chyba żeby bardzo musiał...

  Dwa lata temu ja i moi synowie leżeliśmy na łóżkach w ich pokoju. Opowiadałem im te bardziej "wyczesane" historie ze Starego Testamentu. Tomek powiedział wtedy: "Tato, opowiadasz takie fajne historie, powinieneś je zapisać, aby inni tatusiowie też mogli je czytać swoim dzieciom. To była największa zachęta, jaką wtedy usłyszałem. Następnego dnia zacząłem pisać.

  25 innych audiobooków w tej samej kategorii: