audiobook - Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo - Radosław Lewandowski

Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo
Audiobook w pliku

 

Radosław Lewandowski

 

Wojciech Masiak

 

StoryBox

 

11 godz. 19 min.

 

630 MB

 

29,95 zł

29,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo

  Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8146-654-7
  Wydawca: Storybox

  Tłem powieści jest X-wieczny świat wikingów, pełen lądowych i morskich bitew, przedwiecznych tajemnic, młodzieńczych miłości i nienawiści czarniejszej niźli dno Helhejmu.

  Znajdziemy tu walkę o schedę, którą jest królestwo konunga szwedzkiego Eryka Zwycięskiego; zuchwałe wyprawy smoczych łodzi do Ameryki Północnej zwanej przez wikingów Winlandią; boje na Półwyspie Iberyjskim, gdzie wojownicy z surowej Północy, wynajmując swoje miecze i topory królowi Leónu i Galicji, płacą krwią za złoto i z radością idą na spotkanie śmierci; zderzenie kultury muzułmańskiego Kalifatu Kordoby z chrześcijańskim Leónem, podpatrywanym i ocenianym, z perspektywy wierzących w Odyna i Thora Skandynawów.

  Jest tu wszystko, co składa się na legendę Wikingów, a także dużo więcej: opowiedziane ze swadą ludzkie losy, historie o miłości i nienawiści, dzieje wielkich przyjaźni i nikczemnych zdrad.

  Jednak to przede wszystkim ogromna, niczym nie skrępowana przygoda, wspaniałe uzupełnienie serialu „Wikingowie” emitowanego przez kanał History.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: