Promocja dnia

 • -18%

  32,72 zł 39,90 zł -18% W magazynie
  Offer ends in:
  Olga Tokarczuk
  zespół lektorów

  32,72 zł 39,90 zł
  Obniżka!
Obniżka! audiobook - Po drugiej stronie - Artur Ziajkiewicz

Po drugiej stronie
Audiobook w pliku

 

Rafał Cuprjak

 

Artur Ziajkiewicz

 

Genius Creations

 

11 godz. 21 min.

 

27,99 zł

-20%

34,99 zł

27,99 zł za szt

Biblioteka Akustyczna 09.07

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Po drugiej stronie

  Po drugiej stronie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-7995-253-3
  Wydawca: Genius Creations

  O czym jest moja książka? O tym, że maluję obrazy. Tworzę coś z niczego, czyli w pewnym sensie jestem bogiem, ale nie tym z Paktofoniki, i nie Jezusem Chrystusem, nawet nie Zeusem, tylko takim małym bogiem, bożkiem. Kiedy zasypiam, obrazy się budzą, życie w nich toczy się normalnie, tak jak u nas, tam też jedzą, płodzą dzieci, łoją wódę, kłócą się, jarają gandzię. Taki świat wykreowałem.

  Usadowiłem go w oddalonej od szlaku samotnej góralskiej chatce, gdzieś na końcu świata, w Bieszczadach, pomiędzy Cisną a Wetliną. To na pierwszy rzut oka zwyczajne schronisko tak naprawdę jest azylem pełnym ludzi uciekających przed wojną, bestialstwem getta, przed krwią na dłoniach, uzależnieniem od cyberseksu, chorą ambicją, wypłukującą z mózgu resztki wolności i zdrowego rozsądku. To miejsce jak magnes przyciąga moich bohaterów, wyławiając ich z różnych czasów i miejsc.

  Łączę i mieszam gatunki, romans z kryminałem, horror z erotyką, poezję z fantastyką; przy ciągłym akompaniamencie muzyki, od jazzu i bluesa po brudny i sprzężony punk rock. Zadaję wiele pytań, na które odpowiedź jest zawsze taka sama − Człowiek jest niezniszczalny. Ale czy to dobrze?

  Miłej lektury!
  Rafał Cuprjak

  „Czytelnicy ceniący prozę przełamującą ograniczenia gatunkowe powinni koniecznie sprawdzić, co czai się w Po drugiej stronie”. - Dawid Kain, autor Kotku, jestem w ogniu, Chory, chorszy, trup i Horrorarium

  „Po drugiej stronie” to magiczna opowieść. Coś pośredniego między dusznym, niespokojnym snem pijaka, a żydowskim mistycyzmem, coś co wymachuje przed nosem oniryczną tajemnicą, a jednocześnie jest mocne, surowe i namacalnie prawdziwe.
  Wciągająca książka.
  Podobają mi się bohaterowie – są z prawdziwego mięsa i ciepłej krwi.„ - Marcin Jamiołkowski, autor Okupu krwi, Orderu i Kellera

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: