Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Zima - Michał Ochnik

Zima
Audiobook w pliku

 

Michał Ochnik

 

Artur Ziajkiewicz

 

Genius Creations

 

11 godz. 11 min.

 

308 MB

 

31,99 zł

-20%

39,99 zł

31,99 zł za szt

Biblioteka Akustyczna 09.07

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zima

  Zima

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-7995-246-5
  Wydawca: Genius Creations

  Do Vadeline, sennej miejscowości zagubionej gdzieś na rubieżach świata Zimy, przybywa młody teatrolog, Victor Caillou. Poszukuje zaginionych sztuk Samuela Zimmermana, genialnego, acz szalonego dramaturga. Wierzy, że znajdzie w nich zaszyfrowane wskazówki, jak unicestwić Białą Królową – tajemniczą nieśmiertelną istotę, która od dwustu lat bezwzględnie panuje nad całym światem.

  „Zima” to nastrojowa opowieść o prostych ludziach. O małych i wielkich radościach oraz idących z nimi w parze tragediach. O walce prowadzonej zarówno słowem, jak i mieczem. O poszukiwaniach utraconej tożsamości. O sztuce, która uwalnia ze szponów strachu. O drodze, która często ważniejsza jest od celu.

  “Jeżeli w ogarniętym terrorem Białej Królowej świecie Zimy pozostała jeszcze jakaś magia, to jest to z pewnością magia teatru, która potrafi stopić najtwardszy nawet lód serca. Michał Ochnik snuje fascynującą opowieść o sztuce, marzeniach, strachu i ludzkiej obojętności, umiejętnie wplatając baśniowe wątki do ponurego obrazu rzeczywistości bezwzględnej dyktatury. Równie niecodzienny jak świat Zimy jest główny bohater – Victor Caillou, ekscentryczny młody teatrolog, oszust, marzyciel i szaleniec, którego życiowa pasja może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść rewolucjonistów albo ostatecznie ich pogrążyć.”
  Maria Zdybska, autorka „Wyspy mgieł”

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: