Wojna w Jangblizji. W domu

Wojna w Jangblizji. W domu
Audiobook w pliku

 

Agnieszka Steur

 

Marta Wardyńska

 

StoryBox

 

16 godz. 44 min.

 

459 MB

 

21,95 zł

21,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wojna w Jangblizji. W domu

  Wojna w Jangblizji. W domu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:
  978-83-7927-326-3
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: StoryBox

  Gdy księżniczka Nana budzi się w Jangblizji, sądzi, że najtrudniejszy etap podróży ma już za sobą. Nareszcie wróciła do domu. Szybko jednak przekonuje się, że dopiero teraz wyzwania zaczynają się piętrzyć, a każdego dnia życie jej i przyjaciół będzie narażane na coraz większe niebezpieczeństwa. Ojczyzna nie jest już taka, jaką księżniczka zapamiętała. Wojna, trwająca od ponad roku, wyniszcza kraj i zadaje śmierć istotom.

  Nana bardzo szybko doświadcza, że właściwe wybory nie zawsze są łatwe a konsekwencje nieuniknione. Wraz z przyjaciółmi przemierza pogrążoną w wojnie ojczyznę, aby dotrzeć do ukrywających się w lasach sprzymierzeńców. Każdy kolejny krok jest dla nich próbą siły, przyjaźni i lojalności. 

  Tymczasem pozostający w Tamtym Świecie książę Roan całą uwagę poświęca poszukiwaniom ojca. Spotyka wielu wygnanych Jangblizjan i poznaje ich nietuzinkowe historie. Razem planują powrót do Jangblizji.

  „Wojna w Jangblizji. W domu” to kolejne spotkanie z niezwykłymi istotami z Jangblizji, których walka o wolność będzie trwać jeszcze bardzo długo. To także pełna emocji konfrontacja dwóch światów, których mieszkańcy nie wiedzą, że łączy ich tak wiele i że od lat mają ogromny wpływ na wspólne losy.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: