Aksamitny Królik

Aksamitny Królik
Audiobook w pliku

 

Margery Williams

 

PIOTR FRONCZEWSKI

 

Auditus

 

37 min.

 

27 MB

 

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Aksamitny Królik

  Aksamitny Królik

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 •  
  rok wydania: 2009
  Producent: Auditus

  Piosenka o króliku - GRATIS !


  W bożonarodzeniowy poranek Chłopiec dostaje wiele prezentów. Jest wśród nich Aksamitny Królik, który w dziecięcym pokoju spotka dużo innych zabawek i zaprzyjaźni się ze starym, mądrym Zamszowym Koniem, który wie, co to znaczy być Prawdziwym, a to jest największe marzenie Aksamitnego Królika.

  Pogodna, klasyczna  już opowieść dla dzieci i dla dorosłych (po prostu „literatura każdego wieku”) o magicznej mocy miłości, która sprawia, że "staniesz się PRAWDZIWY, jeśli dziecko pokocha cię tak bardzo, że nie tylko będzie się Tobą  bawić, ale też NAPRAWDĘ cię kochać". Wtedy nie liczy się wygląd, wiek, ani to "jak jesteś zrobiony".

  Jacqueline Wilson, znana autorka książek dla dzieci i młodzieży, umieściła "Aksamitnego Królika" na swojej liście dziesięciu najważniejszych książek do głośnego czytania.

  Po raz pierwszy w Polsce, choć w Stanach Zjednoczonych i Anglii "Aksamitny Królik" Margery Williams (tytuł oryginalny: "The Velveteen Rabbit") znany jest od 1922 r. i doczekał się już ponad 150 wydań.

  MARGERY WILLIAMS
  Urodziła się w Londynie w 1881 roku. Kiedy miała dziewięć lat, wraz z rodzicami przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i od tej pory mieszkała Stanach i w Anglii. „Aksamitny Królik”, napisany przez Margery w 1922 roku, był jej pierwszą z trzydziestu książek dla dzieci i przyniósł jej
    ogromny  sukces. Zmarła w Greenwich Village w 1944 roku.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: