PAKIET ROZWÓJ OSOBISTY I MOTYWACJA

Audiobook: PAKIET ROZWÓJ OSOBISTY I MOTYWACJA

 

zespół lektorów

 

43 godz. 11 min.

 

aaaa

 

222,41 zł

222,41 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  PAKIET ROZWÓJ OSOBISTY I MOTYWACJA

  PAKIET ROZWÓJ OSOBISTY I MOTYWACJA

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rozwój osobisty nie jest sprawą prostą. Jeśli brakuje jasnych wyznaczników oraz metody, każdy krok na przód okazuje się złudny, a wszystkie wysiłki idą na marne. W pakiecie ROZWÓJ OSOBISTY I MOTYWACJA znajdziemy trafne porady i sugestie doświadczonych trenerów, którzy pomogą obrać właściwy cel i kierunek, w jakim należy zmierzać zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

  1. POCAŁUJ TĘ ŻABĘ - Brian Tracy
  Autorzy analizują poszczególne przyczyny negatywnych cech, jakie są zmorą wielu ludzi, pomagają w odkryciu ich źródeł i podają konkretne środki zaradcze. Książka zawiera też szereg ćwiczeń, które należy zastosować, aby raz na zawsze zostawić w przeszłości „żaby naszego życia” i osiągnąć szczęście oraz równowagę duchową. [pełny opis]

  2. JEDNOMINUTOWY MENEDŻER W DZIAŁANIU - dr Ken Blanchard i in.
  Jednominutowy Menedżer odniósł nieprawdopodobny sukces, szturmem zajmując pierwsze miejsce na liście bestsellerów "New York Timesa" i wykraczając poza świat wielkiego biznesu. Zestaw składa się z trzech audiobooków:

     Jednominutowy menedżer - Równowaga życia i pracy - Ta łatwa w odbiorze książka zawiera cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o dobrą kondycję fizyczną. Prowadząc zdrowszy tryb życia, zwiększysz swoją produktywność, obniżysz poziom stresu i osiągniesz większą satysfakcję we wszystkim, co robisz.

     Jednominutowy menedżer buduje wydajne zespoły - Autorzy opisują cztery etapy rozwoju, jakie przechodzą wszystkie zespoły w drodze do osiągnięcia wysokiej wydajności - rozpoznanie, niezadowolenie, integrację i produkcję. Ten cenny dodatek do biblioteki Jednominutowego Menedżera jest lekturą obowiązkową dla każdego, kto pracuje z grupami i chce zbudować wysokowydajny zespół.

     Jednominutowy menedżer i przywództwo - Z tej książki dowiesz się, dlaczego indywidualne dostosowywanie stylów kierowania do poszczególnych pracowników jest tak ważne. Dowiesz się także, jak konsekwentne stosowanie jednominutowych technik poprawi jakość zarządzania i przyczyni się do wzrostu motywacji wśród pracowników Twojej firmy. 

  3. PAKIET JEDNOMINUTOWY MENEDŻER W DZIAŁANIU CZ. II – dr Ken Blanchard
  Zestaw trzech audiobooków będący kontynuacją niezwykle popularnej serii.

     Wiesz, możesz – DZIAŁAJ! - Dlaczego tak wiele rzeczy, których uczymy się z wysiłkiem, jakoś się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. Brakuje nam strategii zapamiętywania przydatnych informacji i stosowania ich w praktyce. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody, dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

     Jednominutowy Menedżer spotyka małpę - Menedżer rozwiązujący problemy za swoich pracowników bardzo szybko staje się najmniej efektywnym członkiem zespołu. Dzięki czterem zasadom Onckena każdy menedżer nauczy się przekazywać odpowiedzialność za poszczególne zadania właściwym osobom i efektywnie wykorzystywać potencjał wszystkich pracowników organizacji.

     Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce - Poradnik umożliwiający zamianę tych trzech tajemnic w umiejętności i natychmiastowe zastosowanie ich w codziennej pracy! Ta książka to kolejny etap prostego i wyjątkowo skutecznego programu mającego niebagatelny wpływ na kształt nowoczesnego biznesu.  

  4. ÓSMY NAWYK. OD SKUTECZNOŚCI DO WIELKOŚCI - Stephen R. Covey

  Stephen R. Covey, autor jednego z najważniejszych poradników XX wieku „7 nawyków skutecznego działania” zmienił życie milionów czytelników na całym świecie, ukazując, w jaki sposób stać się wysoce skutecznym w działaniu. Zawarte w książce porady odzwierciedlają kompletną strukturę uniwersalnych i ponadczasowych zasad rządzących charakterem, a także skutecznością ludzkich działań. Jednakże po kilku latach autor obserwując zachodzące w świecie zmiany, dostrzegł umiejętność wykorzystania mocy, jaka drzemie w trzecim wymiarze siedmiu nawyków. Wzniesienie się na wyżyny ludzkiego geniuszu i motywacji – tego, co moglibyśmy nazwać głosem – wymaga nowego sposobu myślenia, nowego wachlarza umiejętności, nowego zestawu narzędzi – słowem, nowego nawyku.


  5. DROGA DO FINANSOWEJ WOLNOŚCI - Bodo Schafer
  Bodo Schafer w wieku lat 26 przeżył ciężki kryzys finansowy. Szukając pomocy, znalazł coacha, który wskazał mu drogę do dobrobytu. W wieku 30 lat był już człowiekiem wolnym finansowo. Swoją wiedzę o dochodzeniu do zamożności przekazuje podczas seminariów, szkoleń oraz za pośrednictwem publikacji, które stały się bestsellerami z listy magazynu „Der Spiegel”.
  Z książki dowiesz się, jak zwiększyć swoje dochody, uzyskiwać co najmniej 12-procentowe odsetki, pozbyć się długów, budować swój majątek oraz zaprząc do pracy lokaty pieniężne. [pełny opis]

  6. TRZY MĄDRE MAŁPY - Łukasz Grass
  Polska odpowiedź na książkę Harukiego Murakamiego "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu".
  Kiedy zawodowo jesteś na skraju wypalenia i przestajesz widzieć sens w tym, co robisz, możesz albo zaakceptować ten fakt, albo... wziąć się do roboty.
  Łukasz Grass wybrał to drugie rozwiązanie. Źródłem pozytywnych zmian był dla niego triathlon. „Trzy mądre małpy” to bardzo intymny notatnik męża, ojca, dziennikarza i zawodnika. Po tej lekturze nabiera się ochoty, żeby wyłączyć telewizor, włożyć na nogi sportowe buty i iść pobiegać. A potem z nową energią można zacząć realizować swoje marzenia. [pełny opis]
   
  Sprawdź również BIZNES AUDIOBIBLIOTEKA 

  Opinie

  Napisz opinię

  PAKIET ROZWÓJ OSOBISTY I MOTYWACJA

  PAKIET ROZWÓJ OSOBISTY I MOTYWACJA

  17 innych audiobooków w tej samej kategorii: