Pakiet Jednominutowy Menedżer w działaniu cz. II

Audiobook: Pakiet Jednominutowy Menedżer w działaniu cz. II

 

Ken Blanchard

 

JANUSZ GERMAN

 

6 godz. 33 min.

 

Pudełko DVD

 

MT Biznes

 

Audiobook niedostępny

42,90 zł

42,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pakiet Jednominutowy Menedżer w działaniu cz. II

  Pakiet Jednominutowy Menedżer w działaniu cz. II

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 9788377461594
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: MTBiznes

  Pakiet Jednominutowy Menedżer w działaniu jest zestawem trzech audiobooków, na który składają się następujące tytuły: „Wiesz, możesz — Działaj!”, „Jednominutowy Menedżer spotyka małpę” oraz „Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce”. Wszystkie książki ukazują się w interpretacji Janusza Germana.

  Jednominutowy Menedżer odniósł nieprawdopodobny sukces, szturmem zajmując pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa” i  wykraczając poza świat wielkiego biznesu. Zaufaj doświadczeniu Jednominutowego Menedżera i jego praktycznym technikom zarządzania.

  Wiesz, możesz – DZIAŁAJ!

  Dlaczego tak wiele rzeczy, których uczymy się z tak dużym wysiłkiem, jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków, brakuje nam natomiast skutecznych strategii zapamiętywania wszystkich tych przydatnych informacji i stosowania ich w praktyce. W tej książce autorzy opowiadają historię o pisarzu, którego nurtują pewne pytania, i o przedsiębiorcy, który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody, dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

  Jednominutowy Menedżer spotyka małpę

  Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! – ta zasada cię wyzwoli. Dzięki tej książce dowiesz się, jak w prosty sposób zyskać czas na rzeczy, które chcesz lub musisz zrobić. Menedżer rozwiązujący problemy za swoich pracowników bardzo szybko staje się najmniej efektywnym członkiem zespołu. Dzięki czterem zasadom Onckena każdy menedżer nauczy się przekazywać odpowiedzialność za poszczególne zadania właściwym osobom i efektywnie wykorzystywać potencjał wszystkich pracowników organizacji.

  Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce

  Jednominutowy Menedżer opanował teoretyczne i praktyczne aspekty uzyskanej wiedzy – wyznacza jednominutowe cele, wygłasza jednominutowe pochwały oraz udziela jednominutowych reprymend. Teraz czas na kolejną odsłonę światowego bestsellera – praktyczny poradnik umożliwiający zamianę tych trzech tajemnic w umiejętności i natychmiastowe zastosowanie ich w codziennej pracy! Ta książka to kolejny etap prostego i wyjątkowo skutecznego programu mającego niebagatelny wpływ na kształt nowoczesnego biznesu. Skorzystaj z tej unikalnej wiedzy już dzisiaj! Poznaj praktyczne tajniki jednominutowego zarządzania organizacją.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Pakiet Jednominutowy Menedżer w działaniu cz. II

  Pakiet Jednominutowy Menedżer w działaniu cz. II

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: