Dzieci wolności

Audiobook: Dzieci wolności

 

Paullina Simons

 

Dominika Ostałowska

 

13 godz. 35 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Świat Książki

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

32,90 zł

32,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dzieci wolności

  Dzieci wolności

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rok wydania: 2014
  ISBN: 978-83-7943-898-3
  format: 12,5 x 14,5cm
  Producent: Świat Książki FK

  Powieść o losach Giny i Harry''ego, rodziców Aleksandra, poprzedzająca uwielbianą przez polskie czytelniczki trylogię "Jeździec miedziany".

  U progu XX wieku Gina przybywa z Sycylii do Bostonu w poszukiwaniu nowego, lepszego życia. Poznaje Harry''ego Barringtona, który szuka dla siebie miejsca w starym świecie Nowej Anglii.

  Ona jest biedną, prostą imigrantką, on pochodzi z jednej z najlepszych rodzin w mieście, jednak łączy ich wzajemna fascynacja. Mija czas. Po trudnych chwilach rozłąki oraz wielu przeciwnościach losu Gina i Harry pragną być razem. Wiedzą jednak, że ich związek odciśnie piętno na losach dwóch rodzin i pozostawi po sobie zgliszcza. Zakochani stają w obliczu najbardziej okrutnego wyboru - między tym, czego nie mogą mieć i tym, bez czego nie mogą żyć.

  Paullina Simons urodziła się w Leningradzie w rodzinie dysydenckiej. Jej dziadkowie i rodzice, ciężko doświadczeni przez wojnę i komunizm, wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych w 1973 roku, kiedy miała 10 lat. Jest autorką wielu bestsellerowych powieści, z których największą sławę przyniosła jej saga o losach Tatiany i Aleksandra: Jeździec miedziany, Tatiana i Aleksander, Ogród Letni.

  Dalsze losy Giny i Harry''ego opisuje powieść Bellagrand¸ która już wkrótce ukaże się nakładem Świata Książki.

  Opinie

  Napisz opinię

  Dzieci wolności

  Dzieci wolności

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: