Mąż

Audiobook: Mąż

 

Dean Koontz

 

Krzysztof Gosztyła

 

10 godz. 27 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

33,70 zł

33,70 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Mąż

  Mąż

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Mąż”, który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Krzysztofa Gosztyły, jest jedną z popularnych powieści Deana Koontza, poczytnego twórcy horrorów oraz thrillerów, autora między innymi „ Grozy”, „Ziarna demona”, „Nocnych dreszczy”, „Wizji”, „Ściany strachu”.

  Słuchacze „Męża” poznają Mitcha, ogrodnika z zamiłowania, którego życie nagle straszliwie się komplikuje. Jego ukochana żona zostaje porwana, on w krótkim czasie musi znaleźć niewyobrażalną dla niego ilość pieniędzy. Jego miłe i ciepłe życie rozpada się na kawałki. Jak potoczy się akcja, tego niezwykle wciągającego audiobooka. Przez trzy dni spędzone z głównym bohaterem- dowiedzicie się czy ślepe wykonywanie poleceń porywaczy zmieni głównego bohatera, czy może Mitch nie podda się ZŁU.

  Dean Koontz (ur. 9 lipca 1945 w Everett, w Pensylwanii) — amerykański autor popularnych horrorów oraz thrillerów. Już jako dwunastolatek wygrał prestiżowy konkurs magazynu „Atlantic Monthly”, ale mimo że już od lat sześćdziesiątych próbował swoich sił w gatunku science fiction, sukces przyszedł dopiero w roku 80 — za sprawą „Szeptów”. Od tego momentu krytycy zaczęli doceniać jego oryginalne połączenie elementów horroru, thrillera i powieści science fiction.

  Koontz jest autorem niezwykle płodnym, z kilkudziesięciu utworów, które napisał, warto wymienić „Opiekunów”, „Smocze łzy”, „Ocaloną”, „Grom”, „Tunel strachu”, „Fałszywą pamięć”, „Ziarno demona”, „Złe miejsce”, „Tik-Tak” czy „Odwiecznego wroga” — ten ostatni tytuł doczekał się ekranizacji, w której wystąpili między innymi Ben Affleck, Peter O’Toole, Rose McGowan.

   

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Mąż

  Mąż

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: