Szubienicznik

Audiobook: Szubienicznik

 

Jacek Piekara

 

Tomasz Sobczak

 

14 godz. 45 min.

 

Małe pudełko kartonowe

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Szubienicznik

  Szubienicznik

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rzeczpospolita, koniec XVII wieku. Jacek Zaremba, podstarości łęczycki, przybywa do Wielkopolski na dwór starego przyjaciela, który prosi go o pomoc w rozwiązaniu tajemniczej sprawy. Intryga jest skomplikowana, a jej autor niezwykle przebiegły. Przed Zarembą nie lada wyzwanie…

  Kto i po co zgromadził obcych sobie ludzi w majątku stolnika Ligęzy?

  Kto i po co napisał do nich wcześniej dramatyczne listy w imieniu gospodarza?

  Jakie tajemnice skrywają owi goście i co ich łączy? Zemsta, nienawiść, wielki skarb?

  Wydaje się, że okrutny demiurg plącze ludzkie losy. Kto jeszcze padnie ofiarą jego knowań?

  Najnowsza książka Jacka Piekary to nie tylko powieść awanturnicza z czasów panowania Jana III Sobieskiego. To nie tylko wielowątkowa historia kryminalna, prowadząca czytelnika od zagadki poprzez sekret do tajemnicy. To również (a może przede wszystkim) wiarygodne i drobiazgowe studium zachowań oraz obyczajów Polaków z końca XVII wieku.

  Do audiobooka dołączony jest w formacie pdf. wykaz zwrotów łacińskich użytych w tekście.

  Jacek Piekara (ur. 19 maja 1965 w Krakowie) – polski pisarz fantasy i dziennikarz czasopism o grach komputerowych ("Świat Gier Komputerowych", "Gambler", "Click!", "GameRanking", pseudonim: Randall), a także redaktor naczelny czasopisma "Fantasy".

  Debiutował w sierpniu 1983 opowiadaniem "Wszystkie twarze szatana" na łamach miesięcznika "Fantastyka". Jego pierwszą powieścią był "Labirynt" (1987). Obecnie znany głównie z cyklu opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie – inkwizytorze żyjącym w alternatywnym świecie, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością ("Sługa Boży", "Młot na czarownice", "Miecz aniołów", "Łowcy Dusz", "Płomień i krzyż", "Ja, inkwizytor. Wieże do nieba" oraz "Ja, inkwizytor. Dotyk zła"). Wspólnie z Damianem Kucharskim napisał tom opowiadań "Necrosis: Przebudzenie" – wydany w kwietniu 2005 r.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Szubienicznik

  Szubienicznik

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: