Wędrówka przez słońce

Audiobook: Wędrówka przez słońce

 

Corban Addison

 

Olga Bończyk

 

13 godz. 40 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Świat Książki

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

9,99 zł

9,99 zł za szt

  • Wyślij do znajomego

    Wyślij do znajomego

    Wędrówka przez słońce

    Wędrówka przez słońce

    Odbiorca: :

    * Pola wymagane

      lub  Anuluj

  • Rok wydania: 2012
    ISBN:
    978-83-273-0252-6
    format: 13,5 x 19 cm
    Producent: Świat Książki

    Debiut literacki Corbana Addison, który prowadzi do obskurnych podziemi Bombaju, próbuje otworzyć oczy czytelnikowi na to co dzieje się w ciemnych zakamarkach Indii - m.in. koszmar dwóch osieroconych dziewcząt, wtargnie do międzynarodowego handlu usługami seksualnymi. Ta powieść zaczyna się tragedią tsunami, potem napięcie już tylko rośnie...

    Straszna fala u brzegów Indii zabija całą rodzinę siedemnastoletniej Ahalyi i młodszej Sity. Uciekające siostry trafiają w ręce handlarzy żywym towarem i stają się więźniarkami burdelu w Bombaju. Wkrótce zostają rozdzielone... Thomas Clarke, prawnik działający w CASE, organizacji zajmującej się ratowaniem nieletnich prostytutek, odnajduje jedną z sióstr i obiecuje, że znajdzie drugą. Czy dziewczyny znów się spotkają? Szybkie tempo, wstrząsające szczegóły z życia porywanych nastolatek i trudnej pracy CASE, ale też poruszająca opowieść o miłości. Czyta Olga Bończyk.

    „Addison stworzył powieść tyleż piękną i poruszającą, co ważną ze względu na przesłanie. «Wędrówka przez słońce» zasługuje na jak najszerszy oddźwięk” (John Grisham).

    Opinie

    Napisz opinię

    Wędrówka przez słońce

    Wędrówka przez słońce

    30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: