Promocja dnia

Bezpieczna przystań

Audiobook: Bezpieczna przystań

 

Nicholas Sparks

 

Krzysztof Gosztyła

 

14 godz. 5 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,20 zł

34,20 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bezpieczna przystań

  Bezpieczna przystań

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 13,5 x 19 cm
  ISBN:
  978-83-7885-421-0
  Producent: Albatros

  "Bezpieczna przystań" to kolejny romans obyczajowy niekwestionowanego mistrza opowieści o miłości, autora kilkunastu powieści, z których pokaźna część została przeniesiona na ekran.

  Kiedy w niewielkim miasteczku Southport na południu USA pojawia się tajemnicza młoda kobieta, mieszkańcy zadają sobie pytanie, co skłoniło ją do rozpoczęcia życia w tym odizolowanym miejscu. Piękna, ale zamknięta w sobie Katie, pracuje w lokalnej restauracji i wyraźnie unika nawiązywania nowych znajomości. Udaje się jej zachować dystans do momentu, w którym poznaje Alexa, właściciela sklepu i owdowiałego ojca dwójki dzieci. Wbrew sobie, Katie coraz bardziej angażuje się w życie rodziny. Ale nawet najczystsze uczucie nie odmieni jej przeszłości. Kobieta miała dobry powód, by zmienić tożsamość i uciec z Bostonu. Pogrzebała całe swoje dawne życie, by uciec przez brutalem, który zamienił jej życie w piekło. Teraz musi zdecydować, czy żyć dalej samotnie pod fałszywym imieniem, czy podjąć ryzyko i walczyć o własne szczęście. To pierwsze pozwoli jej zapomnieć przeszłość i zapewni bezpieczeństwo. To drugie da jej nadzieję na zbudowanie przyszłości.

  Nicholas Sparks (ur. 31 grudnia 1965 w Omaha) — popularny amerykański pisarz. Autor powieści: „Pamiętnik”, „List w butelce”, „Jesienna miłość”, „Na ratunek”, „Na zakręcie”, „Anioł stróż”, „Ślub”, „Trzy tygodnie z moim bratem”, „Prawdziwy cud”, „Od pierwszego wejrzenia”, „I wciąż ją kocham”, „Ostatnia piosenka”, „Bezpieczna przystań”, „Dla ciebie wszystko”.

  Książki Sparksa doczekały się licznych ekranizacji: w „Pamiętniku” Nicka Cassavetesa wystąpili Ryan Gosling oraz Rachel McAdams, a w „Liście w butelce” Luisa Mandoki — Kevin Costner, Robin Wright oraz Paul Newman.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Bezpieczna przystań

  Bezpieczna przystań

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: