Promocja dnia

 • -40%

  21,54 zł 35,90 zł -40% W magazynie
  Offer ends in:
  Daniel Cole
  ADAM BAUMAN

  21,54 zł 35,90 zł
  Obniżka!
Wybór Zofii

Audiobook: Wybór Zofii

 

William Styron

 

Zbigniew Moskal

 

31 godz. 17 min.

 

Pudełko DVD

 

Qes Agency

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,99 zł

34,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wybór Zofii

  Wybór Zofii

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Wybór Zofii” (Sophie’s Choice), który ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Zbigniewa Moskala, jest jedną z wielu powieści Williama Styrona, autora m.in. „Pogrążyć się w mroku”, „Długiego marszu”, „Na pastwę płomieni”, „Wyznań Nata Turnera”, „Dotyku ciemności”, „Samobójczej rundy”, „Hawany w Camelocie”. Najsłynniejszą książką Styrona pozostaje jednak „Wybór Zofii”, który dodatkowo rozsławił film Alana Parkera pod tym samym tytułem, ze świetnymi rolami Meryl Streep i Kevina Kline’a.

  Słuchacze „Wyboru Zofii”  poznają historię pełnego namiętności trójkąta: Zofii – polskiej imigrantki, która przeżyła Oświęcim i nie jest w stanie zapomnieć o piekle, jakie przeszła, Natana – amerykańskiego Żyda, w dodatku chorego psychicznie narkomana z obsesją na punkcie holocaustu oraz Stinga –  początkującego pisarza z Południa, który jest jednocześnie narratorem. Bolesna przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości i popycha bohaterów do określonych działań, a uczucia, które łączą te osoby, prowadzą do szekspirowskiego wręcz, tragicznego finału. Wybór Zofii w rzeczywistości jest wyRokiem.

  Patronem książki jest księgarnia Audiobook.pl

  William Styron (ur. 11 czerwca 1925 w Newport News, Wirginia, zm. 1 listopada 2006) — amerykański pisarz, autor m.in. „Pogrążyć się w mroku”, „Długiego marszu”, „Na pastwę płomieni”, „Wyznań Nata Turnera”, „Wyboru Zofii”, „Dotyku Ciemności”, „Poranka w Tidewater”, „Samobójczej rundy”.

  Pisarz odniósł względny sukces już dzięki swojej pierwszej powieści, następne ugruntowały jego pozycję. Prawdziwą sławę przyniósł mu „Wybór Zofii”, który doczekał się świetnej ekranizacji Alana Pakuli z Meryl Streep w roli głównej.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Wybór Zofii

  Wybór Zofii

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: