Promocja dnia

Ostatnia Piosenka

Audiobook: Ostatnia Piosenka

 

Nicholas Sparks

 

Krzysztof Gosztyła

 

13 godz. 57 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,20 zł

34,20 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ostatnia Piosenka

  Ostatnia Piosenka

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN: 
  978-83-7569-010-3
  format: 13,7 x 18,7 cm
  Producent: Albatros

  Słuchacze "Ostatniej piosenki" poznają siedemnastoletnią Ronnie Miller, której życie wywróciło się do góry nogami w chwili, gdy jej ojciec postanowił porzucić karierę i wyjechać do niewielkiego miasteczka w Północnej Karolinie. Jego ucieczka oznaczała koniec małżeństwa Millerów. Trzy lata później Ronnie dalej nie chce mieć nic wspólnego z ojcem i nie utrzymuje z nim kontaktu.
  Nieoczekiwanie matka wysyła dziewczynę i jej młodszego brata, Jonaha, by spędzili wakacje w Wilmington. Dla Ronnie to ciężka próba - przyzwyczajona do Nowego Jorku, zakochana w jego nocnym życiu i modnych klubach, musi zmierzyć się nie tylko z niechęcią do wiodącego spokojne życie pianisty i zaangażowanego w budowę miejscowego kościoła ojca, ale również z senną atmosferą nadmorskiej mieściny. Wszystko wskazuje na to, że to będzie najgorsze lato w jej życiu...

  Nicholas Sparks (ur. 31 grudnia 1965 w Omaha) — popularny amerykański pisarz. Autor powieści: „Pamiętnik”, „List w butelce”, „Jesienna miłość”, „Na ratunek”, „Na zakręcie”, „Anioł stróż”, „Ślub”, „Trzy tygodnie z moim bratem”, „Prawdziwy cud”, „Od pierwszego wejrzenia”, „I wciąż ją kocham”, „Ostatnia piosenka”, „Bezpieczna przystań”, „Dla ciebie wszystko”.

  Książki Sparksa doczekały się licznych ekranizacji: w „Pamiętniku” Nicka Cassavetesa wystąpili Ryan Gosling oraz Rachel McAdams, a w „Liście w butelce” Luisa Mandoki — Kevin Costner, Robin Wright oraz Paul Newman.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Ostatnia Piosenka

  Ostatnia Piosenka

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: