Cukiernia pod Amorem.Zajezierscy

Audiobook: Cukiernia pod Amorem.Zajezierscy

 

Małgorzata Gutowska-Adamczyk

 

ANNA DERESZOWSKA

 

14 godz. 16 min.

 

Pudełko CD

 

Nasza Księgarnia

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Cukiernia pod Amorem.Zajezierscy

  Cukiernia pod Amorem.Zajezierscy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-10-12185-1
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: Nasza Księgarnia
   

  Bestsellerowa trylogia teraz w wersji audio! Czyta Anna Dereszowska.

  Podczas wykopalisk na rynku w Gutowie archeolodzy dokonują niezwykłego odkrycia. Wzbudza ono zainteresowanie córki właściciela cukierni Pod Amorem. Czy Iga rozwikła dawną rodzinną tajemnicę? Czy przepowiednia sprzed wieków naprawdę się spełniła?
  W poszukiwaniu odpowiedzi prześledzimy fascynującą historię rozkwitu i upadku jednego z najświetniejszych mazowieckich rodów.

  „Zajezierscy” to pierwsza część trzytomowej sagi o Gutowie.
  Autorka opisuje losy kilku pokoleń kobiet (i ich mężczyzn) w malowniczej scenerii dziewiętnastowiecznych dworków oraz współczesnej prowincji. Znakomicie oddaje koloryt epoki, zarówno jeśli chodzi o realia życia codziennego, jak i przełomowe wydarzenia historyczne. Przeplata przeszłość z teraźniejszością, tworząc niepowtarzalną opowieść o silnych kobietach, ich marzeniach i namiętnościach oraz wytrwałym dążeniu do wyznaczonych celów.

  Wstąpiłam do cukierni Pod Amorem. I nie żałuję. Tu współczesność i przeszłość splatają się jak warkocz drożdżowej chałki. Jest w niej wszystko, co lubię: słodycz miłości, gorycz zdrady, pokręcone ludzkie losy, tajemnice z przeszłości i pierścień, i mumia, i jagodzianki. Czekam na ciąg dalszy, bo apetyt został niezaspokojony. A ja jestem książkowym łasuchem.

  Dorota Wellman, dziennikarka TVN, autorka programu "Czytam, bo lubię"

  Małgorzata Gutowska-Adamczyk — historyk teatru, pisarka, dziennikarka, scenarzystka filmowa, absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej. Autorka takich książek jak m.in „110 ulic”, „Niebieski nitki”, „220 linii”, „Serenada, czyli moje życie niecodzienne”, „13. Poprzeczna”, „Wystarczy, że jesteś”, „Cukiernia pod Amorem”, „Mariola, moje krople”, "Opowieści Pana Rożka”, „Paryż, miasto sztuki i miłości w czasach belle epoque”, „Podróż do miasta świateł”.

   


   

  Opinie

  Napisz opinię

  Cukiernia pod Amorem.Zajezierscy

  Cukiernia pod Amorem.Zajezierscy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: