Miłość w stylu retro

Audiobook: Miłość w stylu retro

 

Sophie Kinsella

 

Joanna Jabłczyńska

 

14 godz. 50 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Świat Książki

 

Audiobook niedostępny

9,99 zł

9,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Miłość w stylu retro

  Miłość w stylu retro

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-247-2699-8
  format: 14 x 12,7cm
  Producent: Świat Książki


  "Miłość w stylu retro", najnowsza książka Sophie Kinselii, autorki takich pozycji jak "Nie powiesz nikomu?", "Pamiętasz mnie?", "Pani mecenas ucieka", "Wyznania zakupoholiczki", ukazuje się teraz jako audiobook.

  W "Miłości w stylu retro" słuchacze audiobooka poznają perypetie Lory, której nie układa się tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym: odszedł od niej ukochany, a firma się wali, ponieważ wspólniczka przedłuża wakacje. Na domiar złego Lora musi udać się na pogrzeb stupięcioletniej ciotki Sadie, której właściwie nawet nie znała. Dziewczyna nie spodziewa się, że na tej ponurej uroczystości spotka ją przygoda — ukaże się jej duch zmarłej krewnej, który każe odnaleźć Lorze bezcenny naszyjnik.

  Relacja, jaką Lora nawiąże z ciotką z epoki retro, odmieni jej życie, a słuchaczom audiobooka — interpretowanego przez dziewczęcy głos Joanny Jabłczyńskiej — dostarczy wielu powodów do śmiechu.

     Tajemnica rodzinna, wielka miłość i – gwarancja znakomitej zabawy od pierwszej do ostatniej minuty!

  Lara ma same kłopoty. Odszedł od niej ukochany Josh, firma się wali, bo wspólniczka przedłuża wakacje, a tu jeszcze trzeba iść na pogrzeb. I to czyj? Stupięcioletniej ciotki Sadie, której praktycznie nie znała! Podczas uroczystości staje przed nią młoda kobieta i nakazuje przerwać pogrzeb, dopóki nie odnajdzie się jej bezcenny naszyjnik. Okazuje się, że to duch Sadie, którego widzi tylko Lara! Szalona ciotka z epoki retro sprawi, że życie bohaterki zmieni się nie do poznania, a dziewczęcy głos utalentowanej Joanny Jabłczyńskiej doda tej zabawnej historii uroku i lekkości.

  Nowa powieść autorki „Wyzwań zakupoholiczki”.

  Opinie

  Napisz opinię

  Miłość w stylu retro

  Miłość w stylu retro

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: