Amandine

Audiobook: Amandine

 

Marlena de Blasi

 

MARTA KLUBOWICZ

 

10 godz. 56 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Świat Książki

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Amandine

  Amandine

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-247-2526-7
  format: 14 x 12,7cm
  Producent: Świat Książki


  Amandine jest bestsellerową powieścią Marleny de Blasi, autorki takich pozycji jak Smaki południowej Italii: wspaniałe przepisy i włoskie opowieści, Smaki północnej Italii: wspaniałe opisy i włoskie opowieści, Tamtego lata na Sycylii, Tysiąc dni w Orvieto, Tysiąc dni w Toskanii, Tysiąc dni w Wenecji.

  Książka, którą w wersji audio czyta Marta Klubowicz, opisuje losy tytułowej dziewczyny, wychowującej się w ponurym klasztorze w Montpellier i niewiedzącej, kim jest. Nie pamięta, że kiedy była niemowlęciem, przywieziono ją z Krakowa. Dlaczego jej matka sądzi, że mała nie żyje; dlaczego nie chciała jej bogata babka, hrabina Czartoryska? Dlaczego w końcu przełożona klasztoru nienawidzi Amandine?

  Pewnego dnia dziewczynka dowiaduje się od swej opiekunki Solange, że wbrew temu, co myślała, wcale nie jest sierotą. Obie opuszczają klasztor, kiedy zbliża się druga wojna światowa. Udają się w podróż do rodzinnego majątku Solange. Wędrówka po okupowanej Francji zamieni się w prawdziwą odyseję.

  To audiobook, z którym żal się rozstawać, którego postaci się nie zapomni i nawet będzie się za nimi tęsknić. Są prawdziwe i wielowarstwowe. Dobro i zło, siła i słabość, miłość i nienawiść, daje głęboki obraz Człowieka, a czas, w którym przyszło mu żyć, niczym fatum igra z jego istnieniem.    

  Opinie

  Napisz opinię

  Amandine

  Amandine

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: