Jak zostać królem

Audiobook: Jak zostać królem

 

Peter Conradi, Mark Logue

 

KRZYSZTOF WAKULIŃSKI

 

9 godz. 54 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Świat Książki

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jak zostać królem

  Jak zostać królem

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-247-2577-9
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: Świat Książki

  Jak zostać królem, powieść Petera Conradi i Marka Logue’a, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Krzysztofa Wakulińskiego. Książka opowiada o zmaganiach księcia Yorku, Alberta, później brytyjskiego króla Jerzego VI, z własnym jąkaniem. Stanowiło ono dla niego olbrzymi problem, tak ze względu na konieczność licznych, publicznych występów, jak i z powodu obniżania poczucia własnej wartości — na to ostatnie składały się jeszcze chorowitość oraz leworęczność. Liczni specjaliści, nieustannie do niego przysyłani, nie potrafili mu pomóc, wielu z nich zaś używało tak przestarzałych metod, jak chociażby trzymanie w ustach kulek czy też namawianie do palenia — to ostatnie zaowocowało zresztą w końcu rakiem płuc. Dopiero australijski terapeuta, Lionel Louge, znajdzie sposób na wyleczenie księcia z jąkania…

  Jak zostać królem to pozycja obowiązkowa nie tylko dla miłośników historii czy osób zainteresowanych logopedią, lecz także dla tych wszystkich, którzy lubią historie o przyjaźni i pokonywaniu własnej słabości.

  Na podstawie książki powstał znany, nagrodzony kilkoma Oskarami film, ze świetnymi kreacjami Colina Firtha oraz Geoffreya Rusha.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Jak zostać królem

  Jak zostać królem

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: