Łóżko

Audiobook: Łóżko

 

Janusz L. Wiśniewski

 

Wiśniewski Janusz L., Kożuchowska Małgorzata, Różdżka Magdalena, Deląg Paweł, Bohosiewicz Sonia, Cieślak Anna, Nolbrzak Karolina

 

4 godz. 43 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Świat Książki

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Łóżko

  Łóżko

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-247-2505-2
  format: 13,8 x 18,7cm
  Producent: Świat Książki

   

  Łóżko, nowa powieść znanego polskiego pisarza, autora bestsellerowych S@motności w sieci i Bikini, ukazuje się w wersji audio, w interpretacji kilku znanych aktorów: Małgorzaty Kożuchowskiej, Sonii Bohosiewicz, Anny Cieślak, Karoliny Nolbrzak, Magdaleny Różczki, Pawła Deląga czy też samego autora.

  „W łóżku ludzie doświadczają największej bliskości i w łóżku także bywają najbardziej osamotnieni. W łóżku śnią i z łóżka wstają, aby zaspokoić swoją ciekawość życia”. Janusz Leon Wiśniewski.

  „Łóżko jest początkiem i końcem dnia. Tu budzimy się do nowych wyzwań i tu wieczorem wracamy, by znaleźć ukojenie i chwilę zapomnienia”. Małgorzata Kożuchowska.

  „Być może spotkasz w życiu jednego człowieka, jedną miłość, jedną ważną chwilę. Trzeba to dostrzec, byś nie żałował, że coś cię ominęło”. Magdalena Różczka.

  „Czasem samochody stają się ważną częścią naszego życia — domem na kółkach, świadkiem zdarzeń, miłością i przyjacielem, czasem utrapieniem. Ale czy mogą być piękniejsze od kobiet?”  Paweł Deląg.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Łóżko

  Łóżko

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: