Droga do szczęścia

Audiobook: Droga do szczęścia

 

Richard Yates

 

MACIEJ MYDLAK

 

12 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Sonia Draga

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Droga do szczęścia

  Droga do szczęścia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-7508-304-0
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga


  Słynna książka Richarda Yatesa, wielokrotnie nagradzanego amerykańskiego pisarza, autora powieści Wielkanocna parada, Miasteczko Cold Spring Harbor i Disturbing the Peace, które również ukażą się nakładem Wydawnictwa Sonia Draga oraz dwóch zbiorów opowiadań: Eleven Kinds of Loneliness oraz Liars in Love. Pisarz zmarł w 1992 roku w wyniku komplikacji po operacji na rozedmę płuc.

  Yates początkowo pracował jako dziennikarz i Ghost Writer. Jego kariera pisarska rozpoczęła się właśnie od Drogi do szczęścia, znanej również ze świetnej ekranizacji Sama Mendesa ze wspaniałymi kreacjami Leonarda Di Caprio i Kate Winslet.

  Książka, którą Kurt Vonnegut nazwał „Wielkim Gatsbym jego czasów i jedną z najlepszych książek napisanych przez pisarza jego pokolenia”, opowiada historię młodego małżeństwa, Franka i April Wheelerów, którzy wraz z dwójką dzieci tworzą z pozoru szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Szybko okazuje się jednak, że ani ani April nie jest zadowolona ze swojej roli „kury domowej”, ani Frank ze swojej nudnej i monotonnej pracy w biurze. Oboje marzą o czymś innym, a ich pragnienie lepszego życia symbolicznie wyraża chęć przeprowadzki do Paryża. Małżonkowie w walce o swe ideały będą musieli zmierzyć się nie tylko z rzeczywistością, lecz również z własnymi słabościami oraz wygórowanymi ambicjami.

  Droga do szczęścia ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Macieja Mydlaka.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Droga do szczęścia

  Droga do szczęścia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: