M jak merde!

Audiobook: M jak merde!

 

Stephen Clarke

 

MARCIN RUDZIŃSKI

 

4 godz. 53 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Biblioteka Akustyczna

 

Audiobook niedostępny

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  M jak merde!

  M jak merde!

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-61445-64-7
  format: 13,7 x 12,5 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna


   „M jak Merde!”, powieść, którą w formacie audiobooka interpretuje Marcin Rudziński, jest jedną z książek Stephena Clarke’a, autora takich pozycji jak „Merde! W rzeczy samej”, „Merde! chodzi po ludziach”, Merde! Rok w Paryżu”, „Jak rozmawiać ze ślimakiem: Dziesięć przykazać, które pomogą ci zrozumieć Francuzów”, „Paryż na widelcu”, „1000 lat wkurzania Francuzów”. Pisarz swoją pierwszą książkę opublikował własnym sumptem w nakładzie zaledwie 200 egzemplarzy. Książka bardzo szybko stała się bestsellerem. Prawa do przekładu nabyły wydawnictwa z kilkunastu krajów.

  Bohaterem „M jak Merde” jest Paul West, który właśnie otrzymał ofertę nie do odrzucenia: dwa tygodnie słonecznych wakacji z piękną Glorią Monday. M. jak lubi być nazywana nowa znajoma, śledzi na francuskim wybrzeżu przemytników kawioru pozyskiwanego z jesiotrów. Niebawem okaże się jednak, że zamierza zapolować na znacznie grubszą rybę. Tymczasem serdeczna przyjaciółka Paula, Elodie, szykuje się do ślubu z francuskim arystokratą. Paul ma urządzić jej przyjęcie. Sam pomysł, żeby Anglik gotował Francuzom, jest dość ryzykowny, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co się wydarzy. Gdy naszego bohatera napadnie wycieczka bezpruderyjnych Angielek, a potem dorwą go francuscy komandosi – ten poczuje, że sprawy naprawdę wymknęły mu się spod kontroli.Książka Stephena Clarke’a to nie tylko wciągająca i niezwykle zabawna powieść przygodowa, lecz także doskonały przewodnik po współczesnej Francji – jej stereotypach, kuchni, normach społecznych i narodowych dziwactwach.

  Stephen Clarke - urodził się w 1959 roku w Wielkiej Brytanii. Studiował w Oksfordzie. Od kilkunastu lat mieszka i pracuje w Paryżu jako dziennikarz i redaktor naczelny gazety „Today in English”. Autor bestsellerowych powieści opisujących przygody Brytyjczyka Paula Westa: "Merde! Rok w Paryżu" (2006), "Merde! W rzeczy samej" (2007) oraz "Merde! chodzi po ludziach" (2008). Wydał również żartobliwy poradnik "Jak rozmawiać ze ślimakiem. Dziesięć przykazań, które pomogą ci zrozumieć Francuzów" (2008). Wszystkie książki Clarke’a ukazują się w Polsce nakładem Wydawnictwa W.A.B.

   

    

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  M jak merde!

  M jak merde!

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: