Obniżka! Niebo w ogniu

Audiobook: Niebo w ogniu

 

Bohdan Arct

 

WŁODZIMIERZ PRESS

 

12 godz. 18 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,99 zł

-30%

19,99 zł brutto

13,99 zł za szt

Storybox

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Niebo w ogniu

  Niebo w ogniu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • ISBN: 978-83-62-121-02-1
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Niebo w ogniu”, jedna z popularnych książek Bohdana Arcta, autora takich pozycji jak m.in. „W pogoni za Luftwaffe”, „W pościgu za V-1”, „Wielki dzień dywizjonu 303”, „W podniebnej chwale”, „Lew pustyni w potrzasku”, Samoloty Świata”, „Ucieczki”, „Bohaterowie nieba”, „Na progu kosmosu”, ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Włodzimierza Pressa.

  Niebo w ogniu” to także świetnie napisany pamiętnik z wydarzeń polskich sił powietrznych w latach 1939-1945. Jego wiarygodna i realistyczna powieść o tematyce wojenno-obyczajowej ma dokumentalny charakter. W audiobooku znajdziemy historię pilota myśliwca na froncie zachodnim i afrykańskim. Jego dokładny i precyzyjny opis zmagań i walk nad pustynną ziemią, czy lądowanie ze spadochronem nad okupowaną Holandią zainteresują każdego czytelnika.

  Bohdan Arct (1914-1973) jako pilot myśliwski brał udział w II wojnie światowej. Jest autorem książek wspomnieniowych i o tematyce batalistycznej, m.in. „Kamikadze – Boski Wiatr”, „Skrzydła nad Warszawą”, „Na progu kosmosu”, „Rycerze biało-czerwonej szachownicy” oraz wielu innych.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Niebo w ogniu

  Niebo w ogniu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: