Najpiękniejsze lata

Audiobook: Najpiękniejsze lata

 

Józef Hen

 

JÓZEF HEN

 

7 godz. 27 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Najpiękniejsze lata

  Najpiękniejsze lata

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • ISBN: 978-83-61592-77-8
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Najpiękniejsze lata” w postaci audiobooka ukazują się w interpretacji samego autora, Józefa Hena, polskiego publicysty, pisarza, dramaturga, reportażysty, autora takich pozycji jak „Mgiełka”, „Nie boję się bezsennych nocy”, „Nikt nie woła”, „Odejście Afrodyty”, „Mój przyjaciel król”, „Milczące między nami”.

  W "Najpiękniejszych latach" autor przybliża słuchaczom audiobooka przybliża swoje losy, losy pisarza tułającego się po ziemiach zajętych przez Sowietów w trudnych dla Polski latach '40 zeszłego wieku.

  Józef Hen
  (ur. 8 listopada 1923 w Warszawie) — polski pisarz, publicysta, dramaturg, scenarzysta i reportażysta żydowskiego pochodzenia, autor takich dzieł jak „Mgiełka”, „Crimen”, „Nie boję się bezsennych nocy”, „Nikt nie woła”, „Nowolipie”, „Odejście Afrodyty”, „Błazen-wielki mąż”, „Mój przyjaciel król”, „Milczące między nami”, „Bruliony profesora T.”, „Prawo i pięść”, „Pingpongista”, „Dziennik na nowy wiek”, „Szóste, najmłodsze i inne opowiadania”.

  Józef Hen już jako dziecko współpracował z „Małym Przeglądem” Janusza Korczaka. Swój pierwszy wiersz opublikował w piśmie „Głos Żołnierza”, po wojnie został redaktorem tygodnika „Żołnierz Polski”. Inspiracją do pracy twórczej są dla niego przeżycia wojenne i zamiłowanie do historii Polski.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Najpiękniejsze lata

  Najpiękniejsze lata

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: