Promocja dnia

Michnikowszczyzna

Audiobook: Michnikowszczyzna

 

Rafał A. Ziemkiewicz

 

RAFAŁ A. ZIEMKIEWICZ

 

10 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Michnikowszczyzna

  Michnikowszczyzna

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • ISBN: 978-83-61592-67-9
  format: 19x13,5 cm
  Producent: StoryBox

  "Michnikowszczyzna. Zapis choroby", publicystyczna książka Rafała Ziemkiewicza, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji samego autora.

  Sam Ziemkiewicz o swojej książce mówi tak: „Adam Michnik interesuje mnie… jako propagandysta przez wiele lat bez skrupułów używający jako narzędzia do urabiania opinii publicznej i robienia polskiej inteligencji wody z mózgów…”

  „O nie kochani. Do takiego wniosku dojść oczywiście nie możemy, stop, w tył zwrot! Adam Michnik bredzić nie może, a już zwłaszcza cynicznie. Adam Michnik jest wielkim człowiekiem, autorytetem moralnym, bohaterem podziemia, laureatem niezliczonych tytułów honorowych, nagród i medali, et cetera, et cetera. Więc jeśli zastanowienie nad tym co mówi ma kogoś doprowadzić do takich wniosków — to znaczy, że nie wolno się zastanawiać. Wyłączcie swoje mózgi, złóżcie ręce do oklasków — tak się właśnie rodzi michnikowszczyzna”. Fragment.

  Rafał A. Ziemkiewicz (ur. 13 września 1964 w Piasecznie) — absolwent polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, polski dziennikarz, publicysta, komentator polityczny i ekonomiczny, pisarz science fiction i działacz fandomu. Autor wielu powieści i zbiorów opowiadań, między innymi „Władcy szczurów”, „Skarbów stolinów”, „Pieprzonego losu Kataryniarza”, „Ciała obcego”, „Frajerów”, „Polactwa”, „Michnikowszczyzny. Zapisu choroby”, „Czasu wrzeszczących staruszków”.

  Na dorobek twórczy Rafała Ziemkiewicza składają się zarówno dzieła z gatunku science fiction, jak i utwory zaliczane do publicystyki. W tym pierwszym przypadku literacki debiut stanowiła publikacja opowiadania „Z palcem na spuście” w tygodniku „Odgłosy” (1982). Z kolei karierę publicysty rozpoczynał jako felietonista tygodnika „Najwyższy CZAS!”.

  Trzykrotny laureat prestiżowej nagrody im. Janusza Zajdla, dwukrotny laureat nagrody Śląskiego Klubu Fantastyki, Śkąkfy, laureat Nagrody Kisiela.

   

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Michnikowszczyzna

  Michnikowszczyzna

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: