Granica sokoła

Audiobook: Granica sokoła

 

Jarosław Abramow-Newerly

 

Ksawery Jasieński

 

13 godz. 12 min.

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

14,95 zł

14,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Granica sokoła

  Granica sokoła

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • ISBN: 978-83-61592-00-6
  format: C Shell
  Producent: StoryBox

  "Granica sokoła" to kontynuacja książki "Nawiało nam burzę". Jarosław Abramow-Newerly wspomina koniec Kresów II Rzeczypospolitej, życie na Podolu przed wojną i w czasie sowieckiej i niemieckiej okupacji. "Granica" to obraz polsko-ukraińskich waśni, przyjaźni, nienawiści i miłości.

  Jarosław Abramow-Newerly (ur. 17 maja 1933 w Warszawie) - pisarz, satyryk, kompozytor, autor słuchowisk, spektakli, widowisk telewizyjnych i tekstów piosenek wykonywanych m.in. przez Annę Marię Jopek, Tadeusza Łomnickiego, Zofię Kucównę. Od wielu lat mieszka na przemian w Warszawie i w Toronto.

  Do jego najbardziej znanych książek należą: "Licytacja", "Co pan zgłasza", "Pięć minut sławy", "Alianci", "Lwy mojego podwórka", "Młyn w piekarni", "Lwy wyzwolone", do najbardziej znanych piosenek: "Bohdan, trzymaj się", "I była plaża", "Ładny kram, jestem sam", "Miłość na prowincji", "Piękne dziewczęta na ekrany", oraz kilka, których współautorką pozostaje Agnieszka Osiecka - "Mówiłam żartem", "Widzisz, mała", "Zrewiduj mnie".

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Granica sokoła

  Granica sokoła

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: