Bruliony Profesora T.

Audiobook: Bruliony Profesora T.

 

Józef Hen

 

Ksawery Jasieński

 

14 godz. 10 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bruliony Profesora T.

  Bruliony Profesora T.

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • ISBN: 978-83-61592-24-2
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  "Bruliony Profesora T.", powieść Józefa Hena, autora "Mgiełki", "Nie boję się bezsennych nocy", "Nikt nie woła", "Mojego przyjaciela króla", "Pingpongisty", ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Ksawerego Jasieńskiego.

  W "Brulionie Profesora T". słuchacze audiobooka znajdą zręczne połączenie trzech wątków: kryminalnego, miłosnego i historycznego. Profesor Jefferson S. Thompson próbuje wytropić morderców sławnego posła. Czy to mu się uda?

  "A tamtych prowadzą na śmierć. Niepotrzebne śledztwo, sąd - to wrogowie: roztrzelać! Stoją pod ścianą sześćdziesiąt dwie osoby, Gum ilow z numerem "33", naprzeciw pluton egzekucyjny. Rzucam się między skazańców i strzelających, krzyczę, wypruwając z siebie żyły: NIE STRZELAJCIE!"

  Józef Hen (ur. 8 listopada 1923 w Warszawie) — polski pisarz, publicysta, dramaturg, scenarzysta i reportażysta żydowskiego pochodzenia, autor takich dzieł jak „Mgiełka”, „Crimen”, „Nie boję się bezsennych nocy”, „Nikt nie woła”, „Nowolipie”, „Odejście Afrodyty”, „Błazen-wielki mąż”, „Mój przyjaciel król”, „Milczące między nami”, „Bruliony profesora T.”, „Prawo i pięść”, „Pingpongista”, „Dziennik na nowy wiek”, „Szóste, najmłodsze i inne opowiadania”.

  Józef Hen już jako dziecko współpracował z „Małym Przeglądem” Janusza Korczaka. Swój pierwszy wiersz opublikował w piśmie „Głos Żołnierza”, po wojnie został redaktorem tygodnika „Żołnierz Polski”. Inspiracją do pracy twórczej są dla niego przeżycia wojenne i zamiłowanie do historii Polski.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Bruliony Profesora T.

  Bruliony Profesora T.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: