Maigret i poganiacz z barki Providence

Audiobook: Maigret i poganiacz z barki Providence

 

Georges Simenon

 

LESZEK FILIPOWICZ

 

5 godz. 30 min.

 

Pudełko DVD

 

Mozaika

 

Audiobook niedostępny

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Maigret i poganiacz z barki Providence

  Maigret i poganiacz z barki Providence

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • ISBN 978-83-6089-483-5
  rok wydania: 2009
  format: 19x13,5cm
  wydawnictwo: Mozaika

  Maigret i poganiacz z barki Providence”, powieść, która w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Leszka Filipowicza, jest jednym z kryminałów Georgesa Simenona, belgijskiego pisarza, autora takich książek jak „Maigret i goście z Europy Wschodniej”, „Maigret w portowej kafejce”, „Głowa skazańca”, „Chińskie cienie”, „Żółty pies”, „Rewolwer Maigreta”.

  W „Maigrecie i poganiaczu z barki Providence” słuchacze audiobooka ponownie spotkają tytułowego komisarza, który od roku 1930 tropi zbrodnie popełniane w barach, na dworcach, w kabaretach no i oczywiście na ulicach Paryża. Ten sympatyczny policjant z nieodłączną fają stał się wśród czytelników powieści kryminalnych równie popularny jak Sherlock Holmes czy Hercules Poirot.

  "O czwartej trzydzieści zaczął pokasływać diesel tankowca, który ruszył jednak dopiero po kwadransie, ponieważ jego właściciel musiał wypić poranną kawę z grogiem w dopiero co otwartej kafejce. W chwilę po jego wyjściu dwaj poganiacze dokonali odkrycia w stajni. Musiało upłynąć zaledwie parę minut, ponieważ tankowiec nie zbliżył się jeszcze do mostu.

  Jeden z poganiaczy prowadził konie w stronę drogi holowania wzdłuż brzegu, drugi w tym czasie rozgarniał palcami siano w poszukiwaniu swojego bata. I właśnie wtedy jego ręka natrafiła na zimne ciało. Miał wrażenie, że rozpoznaje ludzką twarz. Poruszony sięgnął po latarnię..."

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Maigret i poganiacz z barki Providence

  Maigret i poganiacz z barki Providence

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: