Wilt

Audiobook: Wilt

 

Tom Sharpe

 

WOJCIECH MALAJKAT

 

6 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Mozaika

 

Audiobook niedostępny

24,99 zł

24,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wilt

  Wilt

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-87974-83-1

  format: 19 x 13,5 cm

  Producent: Mozaika

  Wilt” Toma Sharpe’a, ukazujący się jako audiobook w interpretacji Wojciecha Malajkata, jest pierwszą książką z cyklu powieści o Henrym Wiltcie, na który to cykl składają się jeszcze tytuły „Alternatywa według Wilta”, „Odjazd według Wilta”, czy „Wilt w drodze doniką

  W „Wilcie” słuchacze audiobooka poznają tytułowego bohatera, który wykpiwa wszystko i wszystkich, obnażając głupotę tego świata.

  -Według mnie kłopot polega na tym, że Wilt nie ma ikry.

  -Może nie ma ikry, ale jest oddany.

  -Oddany? Oddany czemu? Sprawie aborcji, marksizmowi czy rozpuście? Bo którejś z tych rzeczy na pewno. Nie spotkałem jeszcze wykładowcy przedmiotów ogólnokształcących, który nie byłby dziwakiem, zboczeńcem, rewolucjonistą, albo wszystkim naraz.

  Wojciech Malajkat —  znany aktor filmowy i teatralny, reżyser i pedagog. Absolwent Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Aktor scen warszawskich: Teatru Studio (1986-2001) i Narodowego (1997-2008). Od 2009 jest Dyrektorem Naczelnym i Artystycznym Teatru Syrena w Warszawie. W swoim dorobku ma role w takich filmach jak: "Żuraw i czapla", "Czarne stopy", "40-latek. 20 lat później", "VIP". W 1999 wcielił się w postać Rzędziana w ekranizacji "Ogniem i mieczem". Użyczał swojego głosu m.in. w "Pada Shrek", "Epoka lodowcowa 2". "Odwilż", "Tytus", "Romek i A’Tomek wśród złodziej marzeń".  Świetny lektor, który  doskonale poradził sobie także z „Wiltem" w wersji audio.

   

  Opinie

  Oceń 
  2017-05-19

  inż.

  Śmieszne i wciągalące, na początku nie smaczne... ale.. bardzo fajne...
  Nie umie się doczekać kolejnego tomu w audiobook-ach... kiedy może my się spodziewać następnych tomów?

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Wilt

  Wilt

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: