Sprzedawca broni

Audiobook: Sprzedawca broni

 

Hugh Laurie

 

JAROSŁAW RABENDA

 

12 godz. 26 min.

 

Biblioteka Akustyczna

 

Audiobook niedostępny

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Sprzedawca broni

  Sprzedawca broni

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN
  978-83-61445-09-8
  format: 14 x 19cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Thomas Lang - były żołnierz, a obecnie niezbyt zamożny ochroniarz do wynajęcia - dostaje nietypową propozycję: zlecenie morderstwa. Ponieważ zabijanie nie leży w jego naturze, postanawia ostrzec swoją ofiarę. Nie przypuszcza nawet, że w ten sposób wplącze się w aferę rządową godną Jamesa Bonda. Sprzedawca broni to znakomite połączenie trzymającego w napięciu thrillera i śmieszącej do łez komedii. Tłum szpiegów, agentów i terrorystów, supernowoczesna broń, wyraziste postaci i krytyka społeczeństwa, satyra, aż wreszcie - skomplikowana intryga, której nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie suspensu. A przy okazji genialny recital kabaretowy w wykonaniu zawodowca.

  Zaraz po opublikowaniu Sprzedawca broni Hugh Lauriego wszedł na listy bestsellerów. Prawa do tłumaczenia książki zakupiły wydawnictwa m.in. z Holandii, Niemiec, Włoch, Węgier, Portugalii i Szwecji. Powieść zostanie przeniesiona na ekran przez Johna Malkovicha, a scenariusz ma napisać sam Hugh Laurie.

  "Jest wielu powieściopisarzy otrzymujących milionowe honoraria, którzy nigdy nie napisali tak sympatycznej i tak żywej książki jak ta." (Evening Standard)

  Opinie

  Napisz opinię

  Sprzedawca broni

  Sprzedawca broni

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: