Niewinny

Audiobook: Niewinny

 

Harlan Coben

 

Jacek Rozenek

 

10 godz. 48 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Niewinny

  Niewinny

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN
  978-83-7359-738-9
  format: 14 x 12,5
  cm
  Producent: Albatros

  Niewinny”, powieść, która właśnie ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Jacka Rozenka, jest jednym z wielu poczytnych kryminałów Harlana Cobena, autora takich książek jak „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Ostatni szczegół”, „Mistyfikacja”, „Bez pożegnania”, „Tylko jedno spojrzenie”, Nie mów nikomu”, Zachowaj spokój”, „Klinika śmierci”.

  W „Niewinnym” słuchacze audiobooka poznają historię Matta Huntera, który dziewięć lat po wyjściu z więzienia nadal wraca myślami do owego strasznego wieczoru, kiedy w przypadkowej, niesprowokowanej przez siebie bójce zabił człowieka. Wydarzenie to kładzie się cieniem na jego życiu i relacjach rodzinnych... ale w końcu wszystko ponownie zmierza ku szczęśliwej, ustabilizowanej przyszłości.

  Harlan Coben
  (ur. 4 stycznia 1962 w Newark w stanie New Jersey) — amerykański autor powieści kryminalnych, których akcja przeważnie rozgrywa się na obszarze stanów Nowy Jork i New Jersey. Jest autorem cyklu o przygodach Myrona Bolitara, byłego koszykarza i agenta sportowego w jednej osobie. Na cykl ten składają się między innymi: „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Błękitna krew”. Dużą popularnością cieszą się także pozostałe książki autora, przykładowo „Mistyfikacja”, „Klinika śmierci”, „Nie mów nikomu”, „Bez pożegnania”, „Jedyna szansa”, W głębi lasu”.

  Prywatnie pisarz przyjaźni się z Danem Brownem, autorem „Kodu Leonarda da Vinci”. Panowie poznali się w bractwie Psi Upsilon.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Niewinny

  Niewinny

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: