W głębi lasu

Audiobook: W głębi lasu

 

Harlan Coben

 

KRZYSZTOF GLOBISZ

 

11 godz. 38 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  W głębi lasu

  W głębi lasu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN 978-83-7359-886-7
  format: 14 x 12,5cm
  Producent: Albatros

  W głębi lasu”, powieść, która właśnie ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Krzysztofa Globisza, jest jednym z wielu poczytnych kryminałów Harlana Cobena, autora takich książek jak „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Ostatni szczegół”, „Mistyfikacja”, „Bez pożegnania”, „Niewinny”, Nie mów nikomu”, Zachowaj spokój”, „Klinika śmierci”.

  Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała dwójka jakby zapadła się pod ziemię, nie pozostawiając po sobie nawet najdrobniejszego śladu. Była wśród nich siostra Paula Copelanda, obecnie pRokuratora i owdowiałego ojca sześcioletniej Cary. Paul ma ambicje polityczne, ale jego plany mogą lec w gruzach, gdy w zastrzelonym na Manhattanie mężczyźnie rozpoznaje ofiarę tamtej tragedii. Nie ma wyjścia, musi postawić sobie pytanie - czy jego siostra żyje? Jaką tajemnicę skrywa milczący las? Co naprawdę wydarzyło się owej pamiętnej nocy?

  Harlan Coben
  (ur. 4 stycznia 1962 w Newark w stanie New Jersey) — amerykański autor powieści kryminalnych, których akcja przeważnie rozgrywa się na obszarze stanów Nowy Jork i New Jersey. Jest autorem cyklu o przygodach Myrona Bolitara, byłego koszykarza i agenta sportowego w jednej osobie. Na cykl ten składają się między innymi: „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Błękitna krew”. Dużą popularnością cieszą się także pozostałe książki autora, przykładowo „Mistyfikacja”, „Klinika śmierci”, „Nie mów nikomu”, „Bez pożegnania”, „Jedyna szansa”, W głębi lasu”.

  Prywatnie pisarz przyjaźni się z Danem Brownem, autorem „Kodu Leonarda da Vinci”. Panowie poznali się w bractwie Psi Upsilon.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  W głębi lasu

  W głębi lasu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: