Aleja samobójców

Audiobook: Aleja samobójców

 

Marek Krajewski, Mariusz Czubaj

 

MAREK KRAJEWSKI I MARIUSZ CZUBAJ

 

9 godz. 12 min.

 

Biblioteka Akustyczna

 

Audiobook niedostępny

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Aleja samobójców

  Aleja samobójców

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN 978-83-7414-448-3
  format: 13,7 x 18,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Aleja samobójców”, powieść, która właśnie ukazuje się w formie audiobooka w interpretacji autorów, jest jednym z niezwykle popularnych kryminałów dwóch pisarzy: Marka Krajewskiego, filologa klasycznego, specjalisty w zakresie językoznawstwa łacińskiego, twórcy popularnego cyklu o Eberhardzie Mocku („Śmierć w Breslau”, „Koniec świata w Breslau”, „Widma w mieście Breslau”, „Festung Breslau”, „Dżuma w Breslau”, „Głowa Minotaura”), cyklu o Jarosławie Paterze („Aleja samobójców”, „Róże cmentarne”), czy cyklu o Edwardzie Popielskim („Erynie”, „Liczby Charona”), oraz Mariusza Czubaja, antropologa kultury i powieściopisarza. We wszystkich swych pozycjach panowie wykorzystują zarówno znajomość literatury kryminalnej, jak i wiedzę akademicką, umiejętnie łącząc schematy kryminalne z ciekawostkami językowymi i historycznymi.

  W „Alei samobójców” słuchacze audiobooka poznają zagadkę tajemniczego morderstwa w luksusowym domu seniora Eden pod Gdańskiem. W jednym z apartamentów znaleziono martwego pensjonariusza na wózku inwalidzkim. Mężczyzna został zamordowany i oskalpowany. Inny mieszkaniec Edenu – emerytowany profesor, znawca chirurgii rytualnej i sekt – tej samej nocy znika bez śladu. Sprawę niemal natychmiast przejmuje ABW. Odsunięty od śledztwa nadkomisarz Jarosław Pater mimo wyraźnego zakazu rozpoczyna nieformalne dochodzenie.
  Dlaczego zwłoki zostały okrutnie okaleczone? Czy niechęć dyrektora ośrodka do Patera jest czysto osobista? Dlaczego ABW wkracza do akcji i tak zazdrośnie strzeże tajemnicy? Kto wysyłał profesorowi esemesy z pogróżkami? Jakie tajemnice kryje Eden? Krok po kroku Pater zbliża się do prawdy...

   


   

  Opinie

  Napisz opinię

  Aleja samobójców

  Aleja samobójców

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: