Wspólnik

Audiobook: Wspólnik

 

John Grisham

 

Edward Lubaszenko

 

8 godz. 30 min.

 

Małe pudełko DVD

 

Mozaika

 

Audiobook niedostępny

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wspólnik

  Wspólnik

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2007
  ISBN:
  83-60984-16-3
  format:
  14 x 12 cm
  Producent: Mozaika

  Wspólnik”, który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Edwarda Lubaszenki, jest jedną z bestsellerowych powieści Johna Grishama, twórcy wielu prawniczych thrillerów i kryminałów, autora takich książek jak „Czas Zabijania”, „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Uliczny adwokat”, „Wezwanie”, „Niewinny”, „Zawodowiec”, „Apelacja”.

  Słuchacze „Wspólnika” w wersji audio poznają historię członka renomowanej kancelarii prawniczej, który ginie w wypadku. Wydobyte ze spalonego wraku samochodu zwłoki z trudem udaje się zidentyfikować. Kilka tygodni po pogrzebie z konta kancelarii znika 90 milionów dolarów. Prywatni detektywi przez cztery lata szukają złodzieja. Wreszcie stawiają go przed sądem. Ale wtedy zaczyna się prawdziwe piekło...

  John Grisham (ur. 8 lutego 1955 w Jonesboro w stanie Arkansas) — popularny amerykański autor thrillerów prawniczych oraz kryminałów. Jego debiutancki „Czas zabijania” sprzedał się w nakładzie 5000 tysięcy egzemplarzy, jeszcze większym sukcesem okazała się druga powieść, „Firma”. Pozycję i popularność Grishama umocniły takie dzieła jak „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Ława przysięgłych”, „Wspólnik”, „Uliczny adwokat”, „Testament”, Wezwanie”, „Król afer”.

  Większość książek Grishama została przeniesiona na duży ekran — przykładowo „Czas zabijania” wyreżyserował Joel Schumacher, „Firmę” Sydney Pollack, „Raport Pelikana” Alan J. Pakula, „Zaklinacza deszczu” Francis Ford Coppola, „Fałszywą ofiarę” — Robert Altman.
   
  Opinie

  Napisz opinię

  Wspólnik

  Wspólnik

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: