Nie mów nikomu

Audiobook: Nie mów nikomu

 

Harlan Coben

 

Tomasz Gęsikowski

 

10 godz. 35 min.

 

Pudełko CD

 

Głośna Książka

 

Audiobook niedostępny

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Nie mów nikomu

  Nie mów nikomu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2006
  ISBN:
  83-60515-00-X
  format: 14,5 x 12,5 cm
  Producent: Książka Dźwiękowa

  Nie mów nikomu”, powieść, która właśnie ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Tomasza Gęsikowskiego, jest jedną z wielu poczytnych kryminałów Harlana Cobena, autora takich książek jak „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Ostatni szczegół”, „Mistyfikacja”, „Bez pożegnania”, „Niewinny”, „W głębi lasu”, Zachowaj spokój”, „Klinika śmierci”.

  W „Nie mów nikomu” słuchacze audiobooka rozpoczną swoją przygodę w czasie, kiedy minęło osiem lat od chwili, kiedy z rąk seryjnego mordercy zginęła Elizabeth, żona młodego lekarza Davida Becka.

  Mimo upływu lat Back nie potrafi o niej zapomnieć. Pewnego dnia otrzymuje zagadkowy e-mail, który zmienia jego dotychczasowe życie i przeszłość którą znał. Nie zważa na ostrzeżenie -„nie mów nikomu” - instynktownie podąża za wskazówkami, które pozwalają mu odkryć tajemniczą prawdę - Elizabeth żyje.

  Co zrobi David Back? Komu zaufa? - próby rozwiązania zagadki nie przynoszą rezultatów. Giną kolejne osoby. Czy Back odkryje prawdę o śmierci żony...? Jak zagadkowe okaże się życie tych dwojga? ....

  Harlan Coben
  (ur. 4 stycznia 1962 w Newark w stanie New Jersey) — amerykański autor powieści kryminalnych, których akcja przeważnie rozgrywa się na obszarze stanów Nowy Jork i New Jersey. Jest autorem cyklu o przygodach Myrona Bolitara, byłego koszykarza i agenta sportowego w jednej osobie. Na cykl ten składają się między innymi: „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Błękitna krew”. Dużą popularnością cieszą się także pozostałe książki autora, przykładowo „Mistyfikacja”, „Klinika śmierci”, „Nie mów nikomu”, „Bez pożegnania”, „Jedyna szansa”, W głębi lasu”.

  Prywatnie pisarz przyjaźni się z Danem Brownem, autorem „Kodu Leonarda da Vinci”. Panowie poznali się w bractwie Psi Upsilon.

   

   


  Opinie

  Napisz opinię

  Nie mów nikomu

  Nie mów nikomu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: