Król afer

Audiobook: Król afer

 

John Grisham

 

Leszek Teleszyński

 

7 godz. 16 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Mozaika

 

Audiobook niedostępny

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Król afer

  Król afer

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2006
  ISBN: 83-60080-82-8
  format:
  14x12,5 cm
  Producent: Mozaika

  Król afer”, który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Leszka Teleszyńskiego, jest jedną z bestsellerowych powieści Johna Grishama, twórcy wielu prawniczych thrillerów i kryminałów, autora takich książek jak „Czas Zabijania”, „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Uliczny adwokat”, „Wezwanie”, „Niewinny”, „Zawodowiec”, „Apelacja”.

  Słuchacze „Króla afer” w wersji audio poznają Clay’a Cartera, skromnego prawnika z Urzędu Obrońcy Publicznego, który dostaje propozycję poprowadzenia sprawy, w której stawką są nie tylko gigantyczne pieniądze, ale też życie wielu ludzi. Ceną jest 15 milionów dolarów i dramatyczna walka - nie na sali sądowej, lecz w zaciszu gabinetów i na pierwszych stronach gazet.

  "Wystrzały z pistoletu, z którego oberwał w głowę Dynia słyszało ni mniej ni więcej jak osiem osób. Trzy odruchowo zamknęły okna, sprawdziły zamki u drzwi i wycofały się do swych małych, bezpiecznych, a przynajmniej ustronnych mieszkań. Dwie inne, doświadczone w tego rodzaju sprawach, uciekły z miejsca zdarzenia równie szybko, jeśli nie szybciej, jak sam przestępca. Kolejna, miejscowy fanatyk recyklingu, grzebał właśnie w śmieciach w poszukiwaniu aluminiowych puszek, gdy usłyszał w pobliżu odgłosy ostrej ulicznej potyczki..."

  John Grisham (ur. 8 lutego 1955 w Jonesboro w stanie Arkansas) — popularny amerykański autor thrillerów prawniczych oraz kryminałów. Jego debiutancki „Czas zabijania” sprzedał się w nakładzie 5000 tysięcy egzemplarzy, jeszcze większym sukcesem okazała się druga powieść, „Firma”. Pozycję i popularność Grishama umocniły takie dzieła jak „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Ława przysięgłych”, „Wspólnik”, „Uliczny adwokat”, „Testament”, Wezwanie”, „Król afer”.

  Większość książek Grishama została przeniesiona na duży ekran — przykładowo „Czas zabijania” wyreżyserował Joel Schumacher, „Firmę” Sydney Pollack, „Raport Pelikana” Alan J. Pakula, „Zaklinacza deszczu” Francis Ford Coppola, „Fałszywą ofiarę” — Robert Altman.

   


  Opinie

  Napisz opinię

  Król afer

  Król afer

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: