Kot z Cheshire

Audiobook: Kot z Cheshire

 

Marek Żelkowski

 

Magda Karel

 

7 godz. 30 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,95 zł

24,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kot z Cheshire

  Kot z Cheshire

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:
  978-83-7927-384-3
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: StoryBox

  Jak daleko można się posunąć w sztuce manipulacji?

  W kilku miejscach na świecie dochodzi do spektakularnych zamachów: w Bostonie od kuli snajpera ginie prezes dużego koncernu farmaceutycznego, w Dijon zostaje zastrzelony podpułkownik Legii Cudzoziemskiej, a w Londynie major chińskiego wywiadu zostaje otruty radioaktywnym polonem. Czy wszystkie te wydarzenia mogą mieć jakikolwiek związek ze spokojnym życiem, jakie prowadzi w Warszawie młoda pisarka Anna? Każdy jej krok śledzi były policjant, wynajęty przez tajemniczego mężczyznę, który ukrywa się pod pseudonimem „Iron”. Prywatny detektyw początkowo dochodzi do wniosku, że życie Anny oraz jej męża biznesmena nie należy do szczególnie fascynujących. Wkrótce okazuje się jednak, że były tajniak bardzo się pomylił. Zwiodły go śmiertelnie niebezpieczne pozory…

  „Rzadko się zdarza, by powieść sensacyjna, oparta na suspensie i korzystająca ze wszystkich ważnych dla tego gatunku wyznaczników, flirtowała z wątkami ezoterycznymi, gdzie rządzą tak egzotyczne tematy, jak numerologia i kontakty z duchami. Autorowi "Kota z Cheshire" to się znakomicie udało, dlatego z pełnym przekonaniem polecam tę książkę”
  Wojciech Chudziński, „Nieznany Świat”

  „Stosując niewielkie uproszczenie, całą literaturę możemy podzielić na dwa nurty. W pierwszym z nich cierpienia twórcze autora dosyć sprawnie przekładają się na męki czytelnika. A to często skutkuje Nagrodą Nobla. Natomiast w nurcie drugim radość tworzenia owocuje zwykle radością lektury. "Kot z Cheshire" z całą pewnością nie uleczy miłośników książek z potrzeby czytania, a przy okazji dostarczy im sporo rozrywki oraz emocji”.
  Wiktor Żwikiewicz, pisarz science fiction

  Opinie

  Napisz opinię

  Kot z Cheshire

  Kot z Cheshire

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: